reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Dziewczyny, ale produkujecie, od rana mnie nie bylo i tyle do poczytania;)

gratuluje dziewczynom po połowkowych!

witaj Futurystka:)

widze, ze juz wiekszosc dopadl szal zakupowy i syndrom wicia gniazda. Ja tez dzis przyszalalam, kupilam na olx kombinezonik dla Jagody, ktory mialam upatrzony w h&m (za 129 chyba) a ja kupilam za 50, w super stanie:))
image.jpg
I zamowilismy mebelki do pokoju ( lozeczko z opcja tapczanika, przewijak, szafe i regaly) z tej serii
image.jpg

No i "atrakcja" dnia czyli zaliczenie izby przyjec bo tak bolal mnie brzuch od rana, ze juz wpadlam w panike. Cale szczescie wszystko ok, macica sie rozciaga. A i dowiedzialam sie, ze miedzy 20-24 tygodniem bardzo czest bedzie sie stawial brzuch a pozniej od 34 tygodnia
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 76
  • image.jpg
    image.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 82
Dziewczyny, ale produkujecie, od rana mnie nie bylo i tyle do poczytania;)

gratuluje dziewczynom po połowkowych!

witaj Futurystka:)

widze, ze juz wiekszosc dopadl szal zakupowy i syndrom wicia gniazda. Ja tez dzis przyszalalam, kupilam na olx kombinezonik dla Jagody, ktory mialam upatrzony w h&m (za 129 chyba) a ja kupilam za 50, w super stanie:))
Zobacz załącznik 708945
I zamowilismy mebelki do pokoju ( lozeczko z opcja tapczanika, przewijak, szafe i regaly) z tej serii
Zobacz załącznik 708946

No i "atrakcja" dnia czyli zaliczenie izby przyjec bo tak bolal mnie brzuch od rana, ze juz wpadlam w panike. Cale szczescie wszystko ok, macica sie rozciaga. A i dowiedzialam sie, ze miedzy 20-24 tygodniem bardzo czest bedzie sie stawial brzuch a pozniej od 34 tygodnia

Mam taki sam kombinezon tylko granatowy :) a mebelki super śliczne :)
 
Śliczne mebelki Paulina !!

Ja się nie mogłam powstrzymać i kupiłam ciuszki dla dziewczynki :-D Ale pokażę wam jak już odbiorę, najprawdopodobniej w poniedziałek bo to używki z grupy "Bydgoska giełda mam" :-D
 
Paulettah- a propos parapetu to docinamy go na odpowiednie długości i do zamontowania będą potrzebne specjalne katowniki. Około 10 i 10 cm chyba że parapet jest krótszy. Podkuwamy miejsce około 15 cm od szafki na katownik i mocujemy go. Ewentualnie można inny rodzaj kupić i zamontować parapet do szafki. Często półki na ścianach mają pod spodem takie kątowniki Ale jest ich naprawdę duży wybór i można dobrać odpowiedni żeby nie było go widać. Miejsca połączeń to najlepiej poszewka specjalna w kolorze lub silikon w potrzebnym kolorze. Od strony białego okna silikon biały. Kolorowy nie wygląda za dobrze.
 
paulinas8- śliczne mebelki i fajny kombinezon :)

Mnie dzisiaj na wieczór ciągnie po bokach brzucha. I znowu jak miałam spokój ze 2 tyg z tym przeskakiwaniem w okolicy pępka, to znów ze dwa razy się zdarzyło
 
reklama
Do góry