reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

ja też już prawie 9 tydz i nudności przeszły, zmęczenie już też nawet dziś pełna energii jestem 😂
Właśnie widać już coś po was ? Ja rano płaska ale już popołudniu no to taki brzuszek mały się robi
U mnie dziś 9+3 i nie widać ale jaam po ciążach dość obwisły brzuch więc zanim zrobi się takie uroczy ciążowy to jeszcze jakis czas uda mi się ciążę ukrywać
Nudności mam cały czas , zmęczona dalej … ale muszę działać , bo mam remont w domu 🤷🏽‍♀️
Ja to samo , rano jest okej …. Ale jak coś zjem to wyglądam jak w 6 msc 😅 ja nie wiem jak niektóre kobiety są płaskie do 5 czy 6 msc .

Aaaa i dalej mam bóle podbrzusza , chyba to normalne ? 😬

Kiedy macie zamiar pochwalić się ciążą ?
My czekamy do I USG prenatalnego i opowiemy rodzicom. Reszcie po połówkowym.
 
reklama
Do góry