reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

Każdy ma nieco inaczej poukładane życie, nie ma co być nieuprzejmym. Ja w jakimś tam stopniu podziwiam, w jakimś nie rozumiem osób bardzo aktywnych, bo samej trudno mi zorganizować wszystko bardziej pod forum. I to też jest ok. Wszystkie jedziemy na tym samym wózku, lepiej się jednak wspierać niż śmiać z siebie nawzajem ;) z tego co widzę to @olasw1 nie pisała dużo, po prostu odezwała się, bo miała coś do powiedzenia na ten temat.
No się zgodzę, nie ma co być nieuprzejmym, a dla mnie nieuprzejme jest "podziwianie" innych i jednoczesne podkreślanie, że "na szczęście zaraz się to skończy" 🤭 oraz wywyższanie się ponad produkujące posty dziewczyny, bo tak po prawdzie - to dla tych postów w ogóle tu wchodzimy, a jak coś piszemy to też chyba nie chcemy czekać 3 tygodnie na odpowiedź, prawda? 🙃

Tak, oczywiście. Ba, na swój sposób, na pewno dla mnie, bycie z dziećmi w domu jest bardziej męczące. Ale niezależnie od tego a) łatwiej jest wtedy znaleźć czas na telefon, jak dziecko się bawi, bo w pracy to jednak nawet głupio siedzieć na forum, tym bardziej, jak robota goni, b) w domu tym bardziej potrzeba takiej odskoczni i kontaktu z innymi, który, przy braku pracy, w naturalny sposób jest nieco ograniczony. A po pracy jest się nieco wymęczonym psychicznie i potrzeba kontaktu jest mniejsza.
A tu się nie zgodzę, wszystko zależy jakie są dzieci i jaka praca 😅 jak mój pierworodny poszedł do przedszkola to w końcu miałam chwilę spokoju, bo młody jechał na ostrym trybie autodestrukcji do 3rz, a za to w pracy nie miałam dnia, żebym nie dała rady zrobić sobie przerwy na kawkę i przeglądanie internetu, ale to uroki pracy zdalnej w korpo 🙃
 
reklama
Do góry