reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ooo dzięki Vivienne za opinię nt wanienki z Ikei bo właśnie ją miałam w planie kupić ! :)


Położnej jeszcze nie wybrałam :no: Nie wiem jaką wybrać, mało opinii ogólnie .. brać z przychodni czy szpitala gdzie będę prawdopodobnie rodzić ?
 
reklama
my też mieliśmy na początku taką wanienkę jak tu pokazujecie po 3 miesiącach kąpaliśmy już w normalnej wannie na wkładce bo moje dziecko było takie duże że się tam nie mieściło i taki pożytek z tego był :-D
 
ja mam wanienke zwykła i chciałam tylko jakiś stojak dokupić ale ta komoda kąpielowa jest świetna wiec musze pomyśleć:-)
ja niemam położnej i w pierwszej ciąży tez niemiałam tylko jak urodzialam to zgłosiłam i przyjechala zobaczyć maluszka i sprawdzić jak szwy u mnie się maja i była może z 3 razy albo 4 już niepamietam dokładnie
Co do nosidełka ja kupiłam jak syn już był większy i maskara,nosidełko było zakładane na szyje i zapinane w pasie to kark mi siadał i jak szybko kupiłam tak szybko sprzedałam i myślałam teraz o chuście,ale na miescie widziałam kobiete to ten dzieciaczek prawie jej wypadał z tego widocznie zle miała założone,zawiazane itp. no nieewiem ale az ciarki miałam jak to widziałam-gdyby maluszek się odchylił do tyłu to by wypadł jak nic brrr
 
nosidełko zakładane na szyję?? Co to za "cudo"? ;)
Chustę wiązać trzeba umieć, mocno dociagnac aby było bezpiecznie no i mieć dobrą chustę bo badziew tez sprzedają :(

#nicminiewisi, czyli nosidło a wisiadło. | Dzieciorka zwracam uwagę ze przy wisiadle o ile wzrok nie myli mnie jest wspomniany babybjorn
 
Ostatnia edycja:
Moja siostra ma fajny sposób jeśli chodzi o kąpanie, wanienkę stawia na dwóch krzesłach i jest idealnie, bo i nie trzeba sie tak bardzo schylać do wanny a też dziecko nie jest za wysoko.
 
Co do nosidełka też nie dla każdego dziecka sie nadaje, warto pożyczyć od kogoś i sprawdzić bo czesto dziecku sinieją nóżki bo jest za duży ucisk.
 
Hej dziewczyny, ale drukujecie! :-)
Co do wanienki, to ja znalazłam składaną.
Po pierwsze po złożeniu zajmuje mało miejsca. A po drugie, w tym mieszkaniu będę kąpać na podłodze e pokoju lub sypialni, zależy gdzie wygodniej. A w nowym w dużej łazience. Tam będę miała ogrzewanie podłogowe, więc super. Kuzynka tak robi i to wygodne jest. Sprawdzałam. ;-)

A ta wanienka to taka: https://m.mall.pl/wanienki-wiaderka...lo-niebieska?gclid=CN6Nh5Wf4McCFcIGcwodPXMKbg
 
reklama
Ja tez tylko prysznic bez brodzika nawet :)ale planuje kupic takie cudo za rok jakos widizalam w sklepie jak byłam teraz w tym mama i ja.
Zrobiłam fote dla was przypomniało mi sie
ImageUploadedByForum BabyBoom1441468764.609603.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441468764.609603.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441468764.609603.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 43
Do góry