reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

A jeszcze pytałam doradczyni chustowej o nosidełka, absolutnie odradza do czasu siedzenia przez dziecko, wiec tu nic nic nowego. Zapytałam konkretnie o babybjorn bo ktoś tu je miał na myśli, to powiedziała ze generalnie nie może o tym tu mówić bo są do kupienia, niestety ;)
 
reklama
Co do szkoły rodzenia to jest bardzo fajny pomysł ja chodzę i mimo że mam dziecko to nie uważam że już nic więcej nie można się nauczyć ;-) a co do rzeczy dla maluszka to przy pierwszym nakupowałam dosłownie wszystko co było możliwe do kupienia, teraz wiem że 3/4 z nich to pierdoły i gadżety w dużej mierze w ogóle nie użyte :-D
 
futurystka- ja chyba do pierwszego użyłam wszystko co miałam, jedyne co zostało nieodpakowane to gąbczasta wkładka do wanienki. A tak używałam wszystkiego, widać rozsądnie robiłam zakupy :p Teraz wariuję z tą wyprawką, bo jest tyle więcej fajnych rzeczy, nie takich zwykłych, tylko zwyczajnie ładnych, że nie wiem od czego zacząć.

Więcej dzieci nie planuję, więc mam zamiar nacieszyć się gadżetami teraz :p

Vivienne- dzięki :)
 
Simka - i co rzeczywiscie ta wsnienka taka mała jak trn koles mezowi mowil ? Ze na pol roku max ?
Bo cos chyba nie wierze
 
Emenems- no na pół roku, chyba ze później dziecko będzie w niej siedzieć. Mi to styka, bo siedzące to już raczej do wanny wsadzę. A ile kosztuje taka nowa?
Babka co mi sprzedawała to ma córkę 7-miesięczną i już przestali używać
 
wanienka z ikei jest fajna bo duża, dość głęboka, starsze dziecko się w niej fajnie kąpie, za to dla malucha dużo wody trzeba lać. Nie mniej kosztuje 20 zł i jest warta swoich pieniędzy ;)
 
reklama
Vivienne no wlasnie mozna potem sama wanienkę dokupić a komode miec jako przewijak.

Simka ja kupiłam w promocji cała komode za 199zl
 
Do góry