reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438177301.384266.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 100
reklama
kurteczka fajna :-D matko no tak ja też muszę pomyśleć co ja włożę na siebie w zimę :szok: teraz to się śmieje że niedługo będę w koszulkach męża chodzić :-D bo w swoje się nie zmieszczę :p
ale żarty żartami ... dziewczyny ja mam przyjęcie weselne we wrześniu i mój jest starszym więc musimy iść ... tylko co ja na siebie włożę ? dres :p
 
kurteczka fajna :-D matko no tak ja też muszę pomyśleć co ja włożę na siebie w zimę :szok: teraz to się śmieje że niedługo będę w koszulkach męża chodzić :-D bo w swoje się nie zmieszczę :p
ale żarty żartami ... dziewczyny ja mam przyjęcie weselne we wrześniu i mój jest starszym więc musimy iść ... tylko co ja na siebie włożę ? dres :p

To Pyscek w te pędy na asos.com na dział maternity i tam są sukienki nie wiem jak teraz z cenami ale 2tyg temu jak ja zamawiałam to po kilka eurakoow były a przesyłka do polski tylko 3euro możesz zapłacić z normalnego konta albo przez paypal wiec w te pędy to szukania :)
 
ja w pierwszej ciąży to leżałam na plecach. Dopiero w 3 trymestrze położna powiedziała ze lepiej nie spac na plecach tylko na boku. No to nie spałam ale książka czy tv to taka półleżąca. i tak jak ktróraś mowiła czasem trzeba sie wsłuchac w organizm bo to co zalecane nie zawsze jest w kazdym przypadku mozliwe do wykonania. Jak miałam leżeć na lewym boku to mnie kur... brala

wczoraj po bilansie wszystko dobrze. Mały 14,5 kg wazy i długi na 93 cm. Zastrzeżeń żadnych nie ma lekarz ale i tak 10 ide do innego lekarza bo ten teraz to taki zwykły rodzinny bo pediatry z prawdziwego zdarzenia u mas w ośrodku nie ma. A teraz znajoma na urlopie i po 10 sierpnia będzie to podejdę do niej ale ona zawsze mowi czego wy od tego dziecka chcecie. Ze wszystko dobrze.

produkujecie tyle stron ze nie ogarniam co która mówiła.
Witam wszystkie nowe mamy co się ostatnio ujawniły.

ostatnio taki koszmar mialam realistyczny ze rzucalam sie po calym łóżku. Ciąza byla dalej ale to piaty miesiac byl i okazalo sie ze dziecko znikło z brzucha. Było i znikł a brzuch rósł dalej jakby dalej ciazowy byl.
 
Ostatnia edycja:
To Pyscek w te pędy na asos.com na dział maternity i tam są sukienki nie wiem jak teraz z cenami ale 2tyg temu jak ja zamawiałam to po kilka eurakoow były a przesyłka do polski tylko 3euro możesz zapłacić z normalnego konta albo przez paypal wiec w te pędy to szukania :)
poszukam coś, w najgorszym wypadku coś od bratowej pożyczę ona trochę grubsza ode mnie :p też jest w ciąży więc może coś mi zapoda ... no chyba że w jakąś moja się wbiję .. :D
 
reklama
Ja szukałam parki jak nie byłam w ciąży wiec ciążowa mi sie spodobała :) ja kupiłam z asos.com pisałam wam ostatnio tam gdzie stroje kąpielowe po 5 euro :) ta była po 8 :) rozm 12 wiec trochę sie bałam ze będzie za duża ale jest oki :) od środka wyglada tak:

Zobacz załącznik 703197

Niestety już nic nie znalazłam w asos w takiej cenie, może jakieś wyprzedaże były. Będę szukać dalej [emoji4]
 
Do góry