reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
Niczym się nie przejmuj :D ja za dwa dni zaczynam 10 tydz , a też boję się cieszyć i dalej w to nie wierzę 🤷🏽‍♀️☺️
Liczę że na prenatalnym będzie idealnie i zaczniesz się cieszyć na pełnej mocy.
Mnie czeka opieka dodatkową opieka szpitala co mnie bardzo uspakaja bo USG i wizyty będą się przeplatać (cukrzyca ciążowa) . Idealne zestawienie dla mnie hehe. Pamiętam że na prenatalnym w ostatniej ciąży przestawił mi się kompletnie termin porodu 😅
 
Przyszła BETA 8559 🥺 Więc chyba ładnie. Boje się że za 2 dni nie będzie jeszcze serduszka. Mam nadzieję że u Ciebie było już coś widać! Różne kalendarze różnie mi mówią w jakim jestem tygodniu i dniu bo mam tylko 25 dni między miesiączkami. Ale trzymam się tego 5+3 dzisiaj :) dawaj znać jak po wizycie :)
no z usg 5+5. Serduszko biło.Zrobili mi też od razu morfologię crp i betę. Beta 20900.
 
no z usg 5+5. Serduszko biło.Zrobili mi też od razu morfologię crp i betę. Beta 20900.
Gratuluję! Ginekolog prowadzący na NFZ? Nie umiem się do żadnego dostać, i chodzę do prywatnego ehss. Koszta są ogromne.

Właśnie moja poprzednia ciąża na tym etapie miała 18 tys. BETy. Wiem że moja beta jest poprawna i mieści się w normach, ale spodziewałam się bliższego wyniku 20 tys. Więc dalej nie czuję się dość pewnie
 
Gratuluję! Ginekolog prowadzący na NFZ? Nie umiem się do żadnego dostać, i chodzę do prywatnego ehss. Koszta są ogromne.

Właśnie moja poprzednia ciąża na tym etapie miała 18 tys. BETy. Wiem że moja beta jest poprawna i mieści się w normach, ale spodziewałam się bliższego wyniku 20 tys. Więc dalej nie czuję się dość pewnie
ja jestem prowadzona od początku prywatnie że względu na potrzebę robienia inseminacji. Jeżdżę na wizyty ponad 100km. W klinice place za wizytę 250 zł a dzisiaj byłam zmuszona pójść do prywatnego gabinetu mojego lekarza z kliniki... kuzwa 450 zł nie moje. Ale to pierwszy i mam nadzieję ostatni raz . Za dwa tygodnie już mam wizytę w klinice.
Jeśli chodzi o twoja betę to tak jak mówisz, mieścisz się w widełkach więc się nie martw. A wcześniej robiłaś betę?
 
reklama
Dziewczyny, a powiedzcie mi kiedy i w jaki sposób informowałyście rodzeństwo o ciąży? 😊

Ja z informacją chcę na pewno poczekać aż będę pewna, że wszystko jest w porządku, myślę że póki rzeczywiście brzuszka mocno widac nie bedzie, bede czekać, bo kilka miesięcy czekania dla 5cio latki to będzie wieczność 🙃

Może zechcecie podzielić się swoimi doświadczeniami w tej kwestii? 😁
 
Do góry