reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
kurteczka fajna :-D matko no tak ja też muszę pomyśleć co ja włożę na siebie w zimę :szok: teraz to się śmieje że niedługo będę w koszulkach męża chodzić :-D bo w swoje się nie zmieszczę :p
ale żarty żartami ... dziewczyny ja mam przyjęcie weselne we wrześniu i mój jest starszym więc musimy iść ... tylko co ja na siebie włożę ? dres :p

Ja mam swoj cywilny we wrzesniu i tez nie wiem co ubiore :(
 
Ja szukałam parki jak nie byłam w ciąży wiec ciążowa mi sie spodobała :) ja kupiłam z asos.com pisałam wam ostatnio tam gdzie stroje kąpielowe po 5 euro :) ta była po 8 :) rozm 12 wiec trochę sie bałam ze będzie za duża ale jest oki :) od środka wyglada tak:

Zobacz załącznik 703197

Mam taka sama;) jest ona taka bardziej jesienna, ale gruby sweter pod spod i dała rade w zimę:)

Julia, Adrianna witajcie:)
 
hej,pare dni mnie niebylo ale postaram się was nadrobić żeby być na bieżąco:tak:
ja ostatnio spalam na boku i czułam jakby maluszek się krecił az się obudziłam,ale czekam na te ruchy co będę pewna na 100%,co do lezenia i spania bardziej wole na lewym boku ale czasami spie na plecach chociaż nie zawsze mi odpowiada taka pozycja
KURTKA super,i taki kolorek tez mi się podoba-a czapka i szalik to nie wiem jaki kolor do tego hehe
ja na zime jeszcze nic niemam nie wiem jak z kurtka poczekam jak w moja się niezmieszcze to kupie jakas :tak:
 
hej,pare dni mnie niebylo ale postaram się was nadrobić żeby być na bieżąco:tak:
ja ostatnio spalam na boku i czułam jakby maluszek się krecił az się obudziłam,ale czekam na te ruchy co będę pewna na 100%,co do lezenia i spania bardziej wole na lewym boku ale czasami spie na plecach chociaż nie zawsze mi odpowiada taka pozycja
KURTKA super,i taki kolorek tez mi się podoba-a czapka i szalik to nie wiem jaki kolor do tego hehe
ja na zime jeszcze nic niemam nie wiem jak z kurtka poczekam jak w moja się niezmieszcze to kupie jakas :tak:

Ja b sie na bank noe zmieściła bo mam kurtki z Zary jedna długa druga krotka puchowe 38 i na cyckach zawsze mi sie cieżko dopinaly wiec brzucha z bliźniakami bym nie wcisnęła :D

Myśle albo o kolorze futra czyli taki bez na czapkę i szał albo czarne bo mam czarne ugg i w nic innego pewnie tej mojej ciążowej nogi nie wcisnę :D
 
Ostatnia edycja:
Hejka. :-) Kurtka super. Można dodatki w beżu lub żeby ożywić np. rude. Super by wyglądało.

Ja po wizycie. Jest ok. Takie plamienia jak miałam nie zagrają dzidzi i to najważniejsze. Wiem już co robić gdyby się powtórzyły. Choć mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.
 
reklama
Do góry