reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja to sie ciagle boje czy wszystko ok z dzidziusiami ale wiecie ci? Mam wrażenie ze czuje bijące serducha spod brzucha :D czy to możliwe? Ma tak któraś? :)
 
Ememens będę trzymała kciuki za Twoją wizytę z usg :)

kurcze tak myślę ... ja lubię zasypiać na boczkach .. ale czasami budze sie na plecach ... szczególnie lubię na pleckach jak książkę czytam ... a czasem poprostu wygodniej mi na plecy sie walnąć wtedy nie czuję aż tak brzuszka ...
 
Cześć. Ale pędzicie z wpisami:) właśnie jadę do Poznania odwiedzić męża i spotkać się z koleżankami z pracy. Jutro mam wizytę u lekarza i usg już nie mogę się doczekać, mam nadzieję że wreszcie poznam płeć to już 17t3d więc może się dzidzia ujawni:) jadę pociągiem, 3:50h nie wiem jak wysiedzę.wysiedzę. Jadę sama Marysia została z dziadkami to tylko 2 dni,ale ja się cieszę jak głupia trochę się wyrwalam, normalnie nudzi mi się w domu a co to będzie jesienią.
Co do spania na plecach to ja w nocy budzę się jak tyloovprzekrece się na plecy, normalnie mam uczucie jakbym się dusiła, w poprzedniej ciąży pamiętam że też tak miałam.
W niedzielę planujemy jechać nad morze taki spontan, bez żadnej rezerwacji mam nadzieję że nocleg znajdziemy. W piątek planujemy powrót a w sobotę idziemy na wesele wesele, żeby było śmiesznie nie mam w co się ubrać i jakoś tak myślę że mam jeszcze czas ale w sumie to niewiele . Nie mam weny na zakupy, brzuch mam duży i trochę jestem już jak hipcio :D
Witam nowe dziewczyny
 
Dziewczyny przyszła mi właśnie kurtka zimowa ciążowa za całe 35zl nowa :D co myślicie? Zobacz załącznik 703195

Wygląda nieźle, chociaż osobiście wolę kurtki puchowe.
Z czego ma podkładkę, ciepła jest? I gdzie są takie ceny 35 zł za kurtkę zimową? Też się rozglądam za czymś niedrogim na tę zimę, żeby brzuszek się zmieścił [emoji4]
 
reklama
Do góry