reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Julia kochana wiadomo ze artykuły sa tak pisane zeby ktos je czytał wiec odejmijmy dramatyzm ale fakt, położna i e Polsce ktora mi ćwiczenia układała uczulala na to i moja w Norwegii tez wiec cos w tym jest oprocz straszenia ...
Mi tez ciezko bo sie przekręcam przez sen na plecy i maz ma zadanie ze jak zauważmy mnie przerzucać na bok

z moim mężem to nie przejdzie [emoji1] nie da się go obudzić w nocy, zbyt słodko śpi, muszę jakoś sama się pilnować. Zastanawiam się czy będzie słyszał płacz dziecka[emoji4]
 
Hej,

witam nowe dziewczyny! :-)
Ja też słyszałam o tym leżeniu na plecach, dlatego na noc staram się jednak na boczkach i podkładam sobie też tą moją poduchę tak, żeby nie przerzucić się zupełnie na płasko, tylko w razi czego na tak skos. Mam nadzieję, że to ok...
A do książki czy TV to nigdy nie leżę na płask, tylko zawsze jakoś tak w pozycji półsiedzącej, więc to chyba nie szkodzi.

Co do krwawienia z nosa to mnie się na razie nie zdarzało. Za to dziś pierwszy raz w życiu miałam zgagę! Bleh... okropne uczucie... Mam nadzieję, że nie będzie się powtarzać. :baffled:

Dzięki za podpowiedzi co do pielęgnacji. Zaczynam treningi z lusterkiem! ;-)

U nas dziś wielki dzień! Właśnie dopełniliśmy wszystkich formalności i podpisaliśmy akt notarialny na nowe, większe mieszkanie! :-) Teraz tylko trochę odkuć się finansowo, wykończyć i może za jakiś rok, już w trójkę przeniesiemy się do większego lokum! :-)
 
Witam się pospiesznie, sprzątanie czeka, musze dom odgruzować

jeju, ja nie myślę o schylaniu, bo nie mam brzucha, nie mam problemów. Tylko znów się martwię, bo płaska jestem kurka, czy z Maluszkiem wszystko ok i czy on tam na pweno jest. Może jak będzie mało ludzi to położną w czwartek na jodze poproszę by go zlokalizowała tym detektorem :)

Adrianna- witaj

Zarezerwowałam dzisiaj ten mój wygrany pobyt w SPA- jedziemy za niecały miesiąc. I wiecie co? Oni mają w ofercie prawie idealnie taki, jak sobie wymarzyłam, opisałam w konkursie, zabieg dla kobiety w ciąży. A ja jeden zabieg mam w ramach nagrody, więc skorzystam :)

Poszłąm też złożyć wniosek o dwód dla Małej, więc trzymajcie kciucki by w 3 tyg się wyrobili, bo o Czechy chcemy zahaczyć

Julia- również witaj

Emenems- kurka nie wiedziałąm, a spałam ostatnio trochę na plecach, chociaż i tak chyba w nocy to się kręcę we wszystkie strony

Juti- gratuluję mieszkania

W ogóle mam dzisiaj w miarę dobry dzień. Poszłam do lumpa i kupiłąm spodnie ciążowe, idealnie mi w tyłku leżące, super bluzkę i narzutkę. Normalnie trafić takie rzeczy w sh to jak co najmniej piątka w totolotka ;)
 
Witam nowe dziewczyny.
ja w poprzedniej ciązy jak położyłam sie na lewy bok, to tak mnie dziecko kopało,ze musiałam się szybko obrócić na prawy, czasami spałam na plecach, bo brzuch był duży więc odpadało spanie na brzuchu. Córa urodziła się owinięta pępowiną i jak kładłam się na lewy bok to musiałam ją przyduszac, na prawym i na plecach było ok, czasami trzeba słuchać własnego ciała.
 
Juti super gratuluję Ci nowego domku, my się przeprowadziliśmy 2 dni przed Gwiazdą - szaleństwo!

Emila Ty musisz przestać czytać artykuły, serio ;)

Simka Ale Ci fajnie :)


A ja w piątek do internisty po skierowanie do kardio i endo.
Wczoraj mnie w szyjce bolało od łażenia z małym... jestem Stara i bezuzyteczna :(
 
Juti super gratuluję Ci nowego domku, my się przeprowadziliśmy 2 dni przed Gwiazdą - szaleństwo!

Emila Ty musisz przestać czytać artykuły, serio ;)

Simka Ale Ci fajnie :)


A ja w piątek do internisty po skierowanie do kardio i endo.
Wczoraj mnie w szyjce bolało od łażenia z małym... jestem Stara i bezuzyteczna :(

Ale mowie to nie artykuły tylko położne dwie mnie uczulały a kazdy robi jak uwaza oczywiscie
 
reklama
Do góry