reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Dzięki za powitanie :-) W sumie nieskromnie powiem, że czuje się prawie jak u siebie. Dopiero co przeżywałam pierwszą ciążę na forum sierpniówek. Poczytam Was trochę póki co :-) A potem już będę nadawać (czyt. pisać) jak najęta:-)
Dobrej nocki!
 
Witajta nowe lasencje :)

Rany jak mnie telepie :( kocham ten stan , grunt do końca 1 trymestru i minie :) a teraz idę się grzać pod prysznicem ;)
 
Dziewczyny wolniej. Piszecie jak szalone. Poczytalam wszystko i malo co zapamietalam.
Pisząc ogólnie:
1. Witam nowe mamusie.:-)
2. Tym co miały ostatnio wizyty gratuluje serduszek bijących.:happy:
3. Tym co maja jutro wizytę (emenems) trzymam &&&. Będzie dobrze bo jak by inaczej.
4. Tym co chorują zdrowia dużo.
5. Tym co po wizycie się martwica bo serduszka nie było jeszcze głowa do gory. Mój gin mówi ze nie ma co iść szybciej niż kolo 7 tygodnia bo raz ze malo widać a dwa pozniejsze nerwy bardzo szkodza.
6. Tym co doswiadczyly ostatnio objawów dosadnie mówiących o ciąży gratujuje ale nie zazdroszcze(mylenie). Ja to mam cyce większe i pol dnia bym przespała. I to tyle z objawów.:laugh2:
7.więcej nie pamietam co miałam pisać. OOo to kolejny mój objaw ciąży. Mózg zanikajacy.:angry:
 
reklama
Hej,

leżę i odpoczywam, bo nasprzątałam się dzisiaj ciut, nalatałam "po mieście" i co chwila mnie ciągnie tak kłująco ni to w bliźnie po cc, ni to w jajnikach. Albo coś nacięgnęłam od schylania is przątania, albo od kichania- chyba coś pyli. A może wszystko razem i jeszcze się stresuję, bo jutro na badania krwi ide rano

xkarola- zdrówka dla córeczki

Iwonn- trzymam kciuki by wszystko było ok. Zapalenie nieciekawe, mam nadzieję przechodzi już?

mligocka- witaj, gratulacje

pruska- no super :) I jest serduszko :) U mojego lekarza też co 15 min i często nic nie mówi, taki typ. Trzeba samemu wypytać, bo podczas badania to on się skupia. A ostatnio chyba z pół godziny u niego siedziałam i bardzo dokłądnie badał. :) Ale bardzo go lubię, niestety pacjentek ma sporo

Joa.Le- :) Gratuluję serduszka

Ulicha- kiedy masz wizytę? Ja w środę i też się nie mogę doczekać. Szczególnie przy tych dzisiejszych bólach.

Niech już będzie ten 2 trymestr :) Moja siostra jest w ok. 20 tyg. była dzisiaj u mnie na chwilę. I sobie lata, chodzi, a ja kurczę kawałek przejdę i mam dość. I ciągle się zamartwiam

madzilina- może jeszcze za wcześnie i tyle. Poczekaj.

aktina- ekstra! Już się rusza :) Ciekawa jestem co ja w śr zobaczę

Iwonn- daj znać co i jak. Trzeba mieć nadzieję i wierzyć, ze będzie dobrze

Tymuniek- witaj. Trzymam kciuki by było dobrze :)

Sierpniowa- witaj

Tutti- dobrze, że dobrze ;)

żabila- haha, ja też ciągle coś zapominam

Martwię się tym ciągnięciem. Ehh ja zawsze coś nawywijam.
 
Do góry