reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Simka ja też mam w środę wizyte :) poodpoczywaj troche i przejdą bóle , ja się spinam jak oglądam właśnie Titanica i też mnie ciągnie chyba musze wyłączyć tv :)
 
Agjoa witaj.Kiedy miałaś ostatnia@?

Miałam straszne sny, związane z dzisiejszym usg, obym nie wysnila. Katar mnie dopada buu. .

Emenems-zaraz ruszasz w drogę. Trzymam kciuki. Pisz szybko po wizycie co i jak. .

Iwonn jak sytuacja?
 
Emenems ty juz w drodze a ja leze i niemoge wstac bo mam katar gardlo nieziemsko boli chyba od malej sie zarazilam :-( :-( tylko nie toooo:-( :-( :-(
 
A ja sie obudzilam rano wszystko pieknie a tu nagle krew z nosa. Nigdy nie mam krwotokow z nosa. Przeczytalam ze u kobiet w ciazy to normale bo powiekszaja sie naczynia krwionosne i jest wiecej krwi pompowane. Wiec w razie krwotoku z nosa nie panikujemy [emoji2]
 
Ten lekarz byl mily bardzo, ale troche dziwny. Nie zapytal, ktore to dziecko, pow, ze nie bedzie mnie badal na fotelu, bo nic nie stwierdzi. Usg w 4 tyg i 1 dniu zrobił. Zapytal o termin ost miesiaczki, ale nie nie zapytal ilu dniowe mam cykle i tak wyliczyl termin.
Robiac usg stwierdzil, ze mam krotka szyjke i endometrium 15mm i to wskazuje jak bym miala @ dostac, ale zaraz pow, ze we wczesnej ciazy tez takie jest i to nie do rozpoznania. Na koncu nie mogl znalezc lewego jajnika ale po kilkunastu sek go znalazl mowiac: o to chyba to...
 
Kurde Karola.... Napar z imbiru!!! 3xdzienie ja z tych naturales i zawsze tak sie lecze:
Liść laurowy, kilka goździków, imbir świeży ze 3 plastry( lekko rozgnieść by puścił troche) i herbata i to zalewasz i zaparzasz pare minut i potem dodajesz miod i cytryne, no mi zawsze pomaga - sporobuj.

A jest szansa ze spalas z otwarta buzia ..? I Dlatrgo boli ?
 
reklama
Gardziolek juz mnie pod wieczor pobolewal ale co wziasc jak nic niemozna :-( wiec polozylam sie spac a w nocy coraz gorzej :-( emenems ja mam to pic?? Kurcze jak ja nielubie imbiru no ale czego sie nierobi zeby byc zdrowa. Sprubuje po sbniadanku zrobic :- P wszystko mam nawet swiezy imbir bo moj uwielbia
 
Do góry