reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Iwonn!! Kazde krawienie cos oznacza nie zawsze cos złego ale KAZDE trzeba monitorować w szpitalu... Moim zdaniem dla spokoju IP
 
oczywiście- izba przyjec jak najszybciej....
odebrałam dzis wyniki badan i przy różyczce IGG mam dodatnie, a przy IGM mam ujemne, ale poczytałam i oznacza to,ze kiedys mialam rozyczke ale teraz nie jestem zakazona,chyba...
jak tam dziołchy?
emenems wzoraj pytalas czy ktos robi usg genetyczne- to oznacza to samo co usg prenatalne? bo moj gin,.wykonuje usg prenatalne,specjalizuje sie w tym, i na pewno tez bede miala robione. to sie chyba robi do 12tyg? jak sie czujesz?stres przed jutrem?
 
SeeYou tak o to mi chodziło - prwnie ze sie stresuje .... Ale genetycznym bardziej ...
Ma czy oznacza to 11tydzien i któryś dzien czy 12 tydzien i któryś dzien ?
 
Iwonn lec na IP!! Trzymaj sie kochana

Seeyou niezam sie na badaniach:/

Madziolina ja tez uwazam ze jest jeszcze za wczesnie;-) bedzie dobrze!!!&&&
 
emenems- sama juz nie wiem! wizyte mam w przyszły piatek i jak wszystko bedzie dobrze, wtedy mnie zapisze na prenatalne- ale nie wiem czy go dozyje ze stresu!
emenems-czemu cie nie ma w tabelce wpisanej?!
madziolina- to stanowczo za wczesnie!
emenems - mamy te same dni ciąży (ja jestem 1 w przód chyba) , podobne terminy wizyt, i ten sam stres- jak cie czytam to mam wrazenie ze czytam w swoich myslach
 
Bo ja na komórce robie tylko a tu nie ma stopki i nie mam trgo linka... Kumasz

No ja sama nie wiem czy chce to prenatalne ... Ale z drugiej strony ... Święty spokoj do konca ciazy troche
 
reklama
Hejka dziewczyby ja juz po usg 6 tydzien i serduszko jest :) ale jestem zawiedziona ginem. Nic sie nie odezwie czulam sie jakby przyjmowal hurtowo bo pacjentki co 15 minut zapisywane...

Ja mam super ginekologa w wawa. Jesli chcesz zmienic swojego to mige Ci podac namiary. Bardzo profesjonalny a wizyta u niego to sama przyjemnosc. Najlepszy! [emoji2]
 
Do góry