reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
ja w 1 ciąży miałam usg 3d- ale to okolo 22 t.ciąży- ale wtedy tak nie przezywałam, nie bylam taka swiadoma wszystkiego..calkiem inaczej podchodze teraz po ciąży obumarłej...ale z jednej str.sobie mysle: w rodzinie wszyscy zdrowi...a z drugiej to chyba mi serce wyskoczy podczas robienia tego usg...
 
Powiedzieli że czy w domu czy w szpitalu nie ma różnicy poczekam do jutra Wszystko w rękach Boga w coś muszę wierzyć bo zwariuje
 
Iwonn - pare zdrowasiek dzis za ciebie bedzie !

SeeYou no ja po 4 latach starania zaluje ze tyle wiem :/wolałabym byc nieświadoma prowadzona przez gina ...
 
Ja tez na stresie wizyta dopiero za 3 tyg.dostałam luteine pod język dopegyt na nadciśnienie i badania zlecił mi podstawowe i leżec przynajmniej 6godzin i być dobrej myśli na usg widać było pęcherzyk ciążowy.
 
Iwonn-wiem co czujesz bedac w takiej sytuacji :( oby skonczylo sie wszystko dobrze! trzymam kciuki !!!!!!
emenems- wlasnie sobie obczajalam na youtubie te prenatalne badania:p troche podobne do tego co mialam w 1 ciazy w 22t.nieraz mozna juz płec poznac dzieki temu... to wszystko niewazne, oby bylo zdrowe...
 
iwonn trzymaj się na tyle na ile to możliwe, trzymam kciuki. Pisz to ułatwia, masz pytania pytaj, jest tu nas tyle i tyle przeszlysmi, że zawsze któraś coś doradzi. .
 
SeeYou no w 22 tez sie robi miedzy 18-22 ale ja to poki co jutro zobaczymy, tydzien temu było ok mam nadzieje ze dalej tak jest !
 
reklama
Do góry