reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Jak herbate potem jak dodasz cytryne i miod to wyjmij liść i goździki bo łatwiej sie pije - na prwno pomaga :***
 
reklama
Chciejka om byla 06.04 :)
Niestety krwotoki z nosa przypisane sa ciazy pamietam jak w pierwszej mnie to meczylo natomiast teraz jest zupelnie inaczej i to ze wszystkim moze zasluga naturalnej wit c ktora biore juz pol roku hmm
Zdrowka dziewczyny i milego dnia :)
 
Witam;-)

Emenems trzymam kviuki za wizyte*&&&&

Witam nowe mamusie;-)

Iwonn jak sie dzisiaj czujesz?

Xkarola zdrowka!! Kurde ze tez sie zarazilas od coreczki;/ ale mam nadzieje ze szybko z tego wyjdziesz;-)

Wiecej niepamietam;/ wiecie ze cos z tym jwst ze w ciazy mam kiepska pamiec??;-)
 
Tak tak ja tez ciagle zapominam :-( :-( beznadzieja :-( :-( :-(
Sukces moja mala wstala bez goraczki a tak to od dwoch dni po 38.5! Oby tak juz zostalo. Bo jutro festyn z okazji dnia dziecka a w niedzield 2urodzinki ma moja corcia :-D
 
madziolina_p rany, faktycznie dziwny lekarz. Sprawia wrażenie niekompetentnego...
xkarola ja jeszcze na przeziębienie polecam napar z kawałka cytryny, kilku ząbków czosnku, łyżeczki miodu, startego lub mielonego imbiru i goździków. Zalewasz to wrzątkiem, przykrywasz na 10 minut, przecedzasz i pijesz. Na katar dobry jest napar z majeranku. Dwie łyżki majeranku zalewasz wrzątkiem. Ostawiasz pod przykryciem na 10minut, przecedzasz, dodajesz trochę miodu i pijesz. U mnie zawsze pomagało. Zdrówka!
julia0903 ja w pierwszej ciąży ciągle zapominałam co miałam zrobić/ powiedzieć i często brakowało mi słów. Zostało mi to do dziś, a tu już druga ciąża:szok::-)

Miałam ciężką noc. Do 23:00 nie mogłam zasnąć, a od 2:00 sąsiad obok zrobił imprezę i do 4:00 wrzaskom nie było końca. Po 5:00 wstał Wojtuś- pełen energii do zabawy:-)
 
Sierpniowa wspolczuje niewyspania. Mala dzis lepiej spala budzila sie ale nie tak jak przez dwie ostatnie noce. Ale za to ja ciezko spalam. Podejrzewam ze najwyzsza pora przestac spac na brzuchu :-( :-(
 
Uff- już po badaniu krwi, 3 ampułki mi zabrali, aż mnie głowa rozbolała. Teraz wcinam śniadanie. Już głodna byłam przed i myślałam, ze w laboratorium padnę.
Ciągnięcie przeszło na szczęście. Za to jak zwykle bolą mnie plecy.

agjoa- witaj

Emenems- trzymam kciuki :)

madziolina- to faktycznie dziwny i lepiej go zmienić. Mój to o wszystko wypytuje dokładnie, zawsze bada na fotelu, tylko przy badaniu mało mówi

xkarola- *spam* na gardło jest chyba *spam* Gardło, pastylki do ssania bez cukru, 16 szt. - Portal Dbam o Zdrowie., no i ja psikałam hasco septem, bo w sumie działa to miejscowo

A na katar najlepsze napary z majeranku.

Iwonn- daj znać, martwimy się

Sierpniowa- ja się nie wyspałam, bo Młoda nam się jak zwykle do łóżka wpakowałą (ja nie wiem po co ona ma swoje) i mi pierzynę zabierali

U mnie zapowiada się ładny, słoneczny dzień. Za to ja psikam co chwila, więc pewnie coś pyli- a tu nic nie mogę wziąć.
 
Mam hascosept zapytam dzis gina czy moge.

Moje dziecko jest nauczone spac u siebie w lozeczku do nas wogole niechce wchodzic. Rano czasem ja klade i jej bajke wlaczam a ja jeszcze leze ale ona zaraz ucieka do swojego lozeczka ☺

Drugie tez bede chciala nauczyc spac w swoim.

Apropo spania myslicie ze moja dwu latka a w styczniu 2 i pol bedzie chciala spac w swoim nowym lozku w pokoju obok?? Niewiem jak to zrobic bo chcemy jej lozko kupic z barierkami na 3/4 lozka zeby niespadla ale boje sie. Niewiem czy nielepiej drugie lozeczko kupic.
 
reklama
Madziolina .... Kobieto :)4 tydzien ?? Kochana - u mnie dopiero w 8 chca robic usg... Wczesniej to mowia ze jak sikacz ok to ok - trzeba czekac :) trzymam kciukasy !!

Joa -coz za widoki!!!! Piękne dziecię !!!

A powiedz mi jakie badania genetyczne masz e pakiecie ? Bo ja to bede musiała raczej sama, jutro raczej ostatnia wizyta w klinice

Hej, no właśnie nie wiem jakie badania, bo gin nie wytlumaczyl, a ja caly czas bylam pod wrazeniem jak serduszko pulsuje i nie zapytałam:) Dopiero przy rejestracji dowiedziałam sie,ze będzie to usg 3d plus badania krwi w 12 tygodniu i badanie będzie powtórzone ale nie wiem kiedy. I to juz byla wizyta nie w ramach in vitro tylko prywatna. Pewnie za dużo nie pomogłam.

Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
Madziolina to bardzo wcześnie, bądź dobrej myśli, maleństwo się rozwinie :)
Iwonn jak dzisiaj? Jestem z Tobą myślami.
XKarola współczuje, ja dopiero wychodzę z choroby. Mi pomaga syrop z dzieciństwa - pokrojona cebula zasypana cukrem. Po czasie puszcza sok i jak powoli pijesz sobie drobinki takiego syropu to koi gardło. Ale zapach z buzi nie jest zachęcający :)

Dzisiaj był pierwszy dzień kiedy zjadłam całą kanapkę na śniadanie i wypiłam kubek herbaty! Nowa jakość życia :) Mam nadzieję, że już więcej mdłości los dla mnie nie przewidział, bo bo ścisk żołądka po 2 łykach wody to była już przesada :)
 
Do góry