reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

martha - oczywiscie ze natura sama wszystko zaąłtwi, ciąza się utrzymasz i urodisz zdrowego, pięknego bobasa, nie mysl inaczej, jeszcze nic nie jest przesądzone , trzymaj się :*
 
reklama
Czesc mamuski :p
Marta wierze ze bedzie dobrze i zacidjam mocno kciuki!!!!!
Emenems- niemartw sie ja w pierwszej ciazy niemialam ZADNYCH objawow poza brakiem okresu :-D zycze wszystkim takich ciaz bo teraz jest calkiem odwrotnie :-(
Zabila- super ze serduszko widzialas ♡
Inis -dobrze cie widziec :-)
 
Bo ja miałam ivf i pobranie komórek miałam 22 kwietnia czyli teoretycznie jak odliczę 14 dni to niby to tak wychodzi ze powinna byc ostatnia miesiaczka .... A ja om miałam 03.04 ale cholera wie jak to przy ivf liczyc ....

No coz, chyba po prostu czekam na wizyte next week ( strasznie sie boje to pierwsze usg po ivf decydujące pokazujące serduszko czy sie pokazało ...) to bede wiedziec a do tej pory licze jakos koślawo :D
 
Bo ja miałam ivf i pobranie komórek miałam 22 kwietnia czyli teoretycznie jak odliczę 14 dni to niby to tak wychodzi ze powinna byc ostatnia miesiaczka .... A ja om miałam 03.04 ale cholera wie jak to przy ivf liczyc ....

No coz, chyba po prostu czekam na wizyte next week ( strasznie sie boje to pierwsze usg po ivf decydujące pokazujące serduszko czy sie pokazało ...) to bede wiedziec a do tej pory licze jakos koślawo :D

No ja mam po jutrze w czwartek o 12 usg i umieram ze strachu bo tez nie mam zadnych objawow. Czasem napad glodu, i czasem lekko ukluje w podbrzuszu ale to tyle nic innego nie czuje. Tez sie strasznie denerwuje czy serduszko zobacze. Na pierwszym w 5 tyg byl pecherzyk i cialo zolte, ta otoczka i pani powiedziala ze wszystko jest ksiazkowo.
 
Ale ci zazdroszcze ..... A ja tyle musze czekac jeszcze !!!! Tyle czekalam to jakos chyba przezyje do nastepnego piatku ..,.,,
 
reklama
Czekanie mnie dobija. Szkoda ze nie mozna miec takiego paratu usg do uzytku domowego[emoji3], chyba nic innego bym nie robila tylko kontrolowala [emoji3][emoji3][emoji3]
 
Do góry