reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Zobaczysz serduszko to uspokoisz sie tak jak ja :-) mamy wizyte razem emenems spikohbie doczekamy i bedziemy razem swietowac ☺
 
No to czekamy :) akurat nastepnego dnia jedziemy na fjordy na weekend i mam nadzieje ze to bedzie udany weekend ( z sexem hahahahah )
 
Hej dziewczyny/ :) musimy być dzielne i się nie stresować, przecież będziemy mamami! Takze głowa do góry! Początki zawsE są trudne pózniej jakoś nam zleci :)
Emenems miałyśmy tego samego dnia punkcję, a ja mam dziś wizytę u giną, wiec już po 17tej będziesz wiedzieć który to tydzień:) rano musiałam zrobić Betę i Progesteron, wiec znowu to czekanie;)
 
My sie ostatnio sexilismy bo niemoglisny wytrzymac dovkonca 1 trymestru :p wszystko jest dobrze wiec teraz mozna bez obaw :-D oczywiscie sokojnie i z umiarem.
Ktoras z was spi na brzuchu czy tylko ja??
 
Ja tylko ba brzuchu .... Nie usne inaczej a to nie wolno ??


Joa!! Koniecznie dawaj znac ;D
 
Mi lekarz powiedzial ze jesli mi nieprzeszkadza to moge spac ale z czasem brzuch urosnie i wtedy juz nie :p
Ja tez tylko na brzuchu :-D
 
Czekanie mnie dobija. Szkoda ze nie mozna miec takiego paratu usg do uzytku domowego[emoji3], chyba nic innego bym nie robila tylko kontrolowala [emoji3][emoji3][emoji3]

na allegro są chyba detektory tętna płodu, można sobie słuchać :D

Karola - ja tez spię na brzuchu :)

może u mnie wypadnie tym razem bezobjawowo :D bo w poprzedniej 3 miesiace nie mogłam patrzec na jedzenie to by się jakas równowaga w przyrodzie przydała :)
 
reklama
Do góry