reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Czesc dziewczyny, jestem teraz w 6 tydz i 6 dnia. W czwartek ide na usg i panicznie sie boje czy wszystko jest ok. Czy bedzie bilo serduszko. Strasznie sie denerwuje. Jak narazie nie mam zadnych objawow oprucz wiekszego apetytu. A moze powinnam miec wiecej objawow? Juz sama nie wiem [emoji45]
 
Tutti - pierwsza ciąża, 7 tydzień. Mam nadzieje ze nie będzie to trwalo w nieskończoność.
 
Ja nie mam zadnych mdłości wymiotów i mnie martwi to ze cos nie tak ....;( tylko e nocy dzis brzuch bolał miesiaczkowo i te nie wiem co to znaczy ... A usg dopiero29.05
 
Inis zobaczysz przejdzie Ci nie dlugo. Musisz byc cierpliwa.

Emenems nie masz co sie martwic naprawde! Powinnas sie cieszyc ze mozesz w pelni (bez mdlosci I wymiotow) cieszyc sie ciaza. Ja bym bardzo tak chciala ale nie licze ze mnie to ominie bo w poprzednich ciazach strasznie wymiotowalam
 
Hmmmm moze masz racje sle wiesz jak to jest dopatrujesz sie wszedzie ze cos nie tak. Ogolnie tez mnie głowa boli o podbrzusze "czuje"ale tsk jest od 4 tygodni wiec to juz prawie standardowe samopoczucie ..... Jestem mega niewyspana przez ten brzuch budzilam sie co godizne
 
A pytanie - jak dzis z kalendarza wypada mi 5t7d to jutro zaczynam 6 czy 7 tydzien ? Jak jutro jedt 6t1d
 
Witajcie mnie od wczoraj boli w podbrzuszu i mam delikatne brązowe plamienie. Tyle co na papierze toaletowym. Jutro powtarzwm betę i jak sie potwierdzi to odstawiam dupka i mam nadzieje że natura sama to załatwi bo nie zniose 5 łyżeczkowania...
 
A pytanie - jak dzis z kalendarza wypada mi 5t7d to jutro zaczynam 6 czy 7 tydzien ? Jak jutro jedt 6t1d

moim zdaniem 6 skończonych tygodni, więc 6+1,2,4,5 to juz siódmy tydzień :)



inis - współczuje, musiałas ise wymeczyc.. głowa i jeszcze te wymioty... a mówili ci od czego mzoe to być??


mój kryzysowy 7t plus 4 dzien juz niedługo.. ale jakos ostatnio nawet mdłosci nie mam większych, kawe pije własnie normalnie .. moze dlatego ze ciagle jem :)
 
reklama
Poczekaj kochana na bete ....no łyżeczkowanie nie jest fajnym zabiegiem ... Martaha ja licze na ciąże jednak ... Tak bardzo cie sciskam kobieto !!
 
Do góry