reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

pierwszy raz robiłam powtórzę w środę. wg OM 6t1d już dzwoniłam do ginki spytała po co robiłam tą betę ale że jak już zrobiłam to mam powtórzyć po 48 h , a co do tsh to na jutro mam endokrynologa, bo musi być euthyrox
edit
cykle mam 35 dniowe
 
reklama
Nie mieszczą sie w tym tygodniu zresztą już nawet nie chcę myśleć co ten poziom może oznaczać. .. najchętniej łeb w poduszkę i ryk ale mała jest juz w domu i trzeba trzymać fason...
 
aktina- moja wczoraj po tej komunii już w samochodzie padła w ciuchach i dopiero koło 21 ją przebrałam i spała dalej :)

Tutti- jak nie piękne widoki to pyszne :) A z czego koktajl? Ja właśnie przetestowałąm nowe urządzenie do koktajli itp i wypiłam shake'a gruszkowego. Pychota

madziarra- no to fajnie. Ja powiem po środzie jak się dowiem co i jak, chyba że da mi zwolnienie to będę musiała przez telefon się umówić, że przyjade je przywieźć i pogadać. Bo u mnie szefowa mało bywa w pracy :) Tylko ja mam zamiar iść na l4 ale swoje obowiązki jeszcze robić w domu zdalnie co najmniej do połowy ciąży lub dłużej :)

martaha- i jak humor? Trzymam kciuki

Emenems- też trzymam kciuki by przyszły leki

karusia- witaj

Mali- zdrówka dla Maluchów

A ja umówiłam wizytę na środę teraz. Miałam iść za tydzień w środę, ale po tych bólach wczoraj i plamieniach wolę iść teraz. Najwyżej zapłace raz więcej, ale nawet babka z rejestracji stwierdziła że lepiej przyjsć już w tą środę.
Dzisiaj na szczęście bez większych bóli i bez plamień, uffff.


Miałam całkiem dobry dzień, ale zawsze w pociągu humor mi się psuje. Dzisiaj dosiadły się do mnie dwie studentki. Jedna wyciągnęła sałątkę jakąś dziwną i zaczęła jeść, a ja myślałam że jej tam obiad zwrócę do tej sałątki. W dodatku mlaskała i mówiła z pełną gębą. Gadały strasznie głośno nawet przespać się nie mogłam, ehhh. A do tego głupiutkie takie
 
martaha- mam nadzieję, że jednak się uda. A może humor to ciążowe hormony? :)

U mnie też nie wiadomo co będzie. Ciąża młodsza niż powinna, do tego te bóle i plamienie, ale liczę, że będzie ok
 
Maratha ty z trgo co mowisz nie jedtes przeciętna kobieta pod względem kobiecych spraw... To tez nie mozna patrzec na wyniki standardowo....poczekajmy do srody tutaj w kupie raźniej !
 
Dzis wogole cały dzien zmarnowałam - zmulilo mnie koło 14.30 i spalam z przerwami do 17 potem byłam obrazona na meza ze na spacer nie poszliśmy i sie boczylam kolejna godzine ( ciekawe kto spał całe popołudnie ...:D) az w koncu sie odmulilam koło 18 a teraz zła jestem ze zmarnowałam cały dzien i nie wiem o ktorej pojde spac bo troche przespałam w dzien ... Masakra jakas :p
 
reklama
Oj humorki dopisują widzę ciążowe jak najbardziej :) dziewczyny widzę, że też macie małe dzieci już w domu, powiedzcie mi jak to jest z dźwiganiem? Moja mała waży 13 kg i chciał nie chciał czasem musze ją podnieść, przenieść itp... Jest to jakimś zagrożeniem dla ciąży?
 
Do góry