reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
marcepanek - juz teraz będę ja. . za jakieś 10 minut hehe

pruska - myślę że to dobry pomysł iść do kogoś świeżego komu jeszcze się chce. . zajrzeć, wypytac :)
 
Hej:) ja już po. Usłyszeliśmy serduszko :) ImageUploadedByForum BabyBoom1432834447.369731.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1432834447.369731.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1432834447.369731.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 37
Ja nie mam dobrych wiesci, choc sama nie wiem... Bylam u gina na usg, nic nie widzial, tylko cialko zolte, i powiekszone endometrium, pow ze nieraz w tym czasie nie widac, a nieraz widac. Mam w przyszlym tyg zrobic hcg, a jak uroslo to za 2 tyg na usg. Wyszlam stamtad i sie poryczalam.
Ja ma dzis dokladnie 4 tydz i 1 dz
 
madziolina to bardzo wczesna ciąża, spokojnie. .

Boże jeszcze bardziej się boję tej jutrzejszej wizyty, że też nic nie będzie widać.
 
Madziolina ja mialam usg wczoraj, wg OM 5t6d, widac bylo pecherzyk ciazowy i ten żółtkowy w środku, Pani dr powiedzialam mi ze jak na ten czas wszystko jest w porzadku ( tym bardziej, ze mam baaardzo niereguralne cykle, zawsze ponad 30 dni) mam brac kwas foliowy i usg za 2 tyg wtedy powinno byc juz slychac echo plodu. Nie zamartwiaj sie na zapas.
 
reklama
Madziolina .... Kobieto :)4 tydzien ?? Kochana - u mnie dopiero w 8 chca robic usg... Wczesniej to mowia ze jak sikacz ok to ok - trzeba czekac :) trzymam kciukasy !!

Joa -coz za widoki!!!! Piękne dziecię !!!

A powiedz mi jakie badania genetyczne masz e pakiecie ? Bo ja to bede musiała raczej sama, jutro raczej ostatnia wizyta w klinice
 
Do góry