reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dziewczyny gratuluje wizyt;-)

Iwonn trzeba byc dobrej mysli, zrob sobie bete potwierdzi ze dobrze jest;-)
Ja tez plamie ale w srodku wszystko jest ok;-)

Emenems najpewniejsze badanie to Aminopunkcja,
 
reklama
Madziolina spokojnie w 4 tygodniu sa bardzo małe szanse że coś zobaczysz, tylko bardzo dobre aparaty wykrywaja pecherzyk. Na nastepnej wizycie na pewno uslyszysz serducho!

Pruska i Joe gratuluje udanych wizyt:)

A Ty Chciejka sie nie bój tylko wracaj tu jutro z takimi wiadomościami jak dziewuchy i pięknym zdjęciem! :)
 
pryska zmieniaj gina, bo to nie ma sensu jeśli nie udziela informacji i jeszcze pacjentki traktuje hurtowo :(

mligocka gratulacje :)

iwonn będzie dobrze, poprostu musi być i juz.

Joa.le piękna fasolka :)

Madziolina a kiedy koleją wizyta??? Nie stesuj się tak, kolejnym razem zobaczysz fasolkę ;)

chciejka i Emenems jak ja wam zazdroszczę jurzejszych wizyt, ja mize jeszcze poczekać ok 5 dni ;( ale dam rade :)
 
Pruska kurcze moj tez niby co 15 min przyjmuje ale w ciagu tych 15 minut ciagle mowi ze jak wychodze to mam glowe pelna infornacjii.
Mligocka witamy i zapraszamy :-)
Iwonn kciukasy bedzie dobrze :-)
Madzia ja za pierwszyn razem tez mialam tylko cialko zolte. Jeszcze wczesnie niedenerwuj sie!!!
Joa.le super :-)
 
madziolina faktycznie 4-5 tydzien jeszcze spokojnie moze nie byc nic konkretnego widac, głowa do góry :)


u nas wg usg 8t4d :) Żuczek misiaczek ma 22mm, serducho bije jak oszalałe, nawet juz sie rusza :):)

Zaraz zrobie zdjecie fotki :) dostałąm tez te z poprzedniej wizyty, której jak się okazało ginka zapomniała mi dac :)
 
reklama
 

Załączniki

  • 1432837543140.jpg
    1432837543140.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 42
Do góry