reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja mam dziś pierwszą wizytę u ginekologa o 17.30, jeśli nie oszaleję z nerwów do tej pory ;) nie wiem czy ten strach jest naturalny... chyba za duża świadomość, kiedyś kobiety, aż tyle nie wiedziały... po za tym jeśli czasem czeka się kilka lat i to marzenie w końcu się spełnia, to chyba ciężko się nie martwić tak to sobie tłumaczę.
 
reklama
Julia spokojnie poloz sie lez i czekaj na wyniki. czy bierzesz luteine lub duphaston? a brazowe plamienia to stara krew... wiec nie mysl o najgorszym prosze Cie.
 
Aktina no wlanie mam jeszcze 3 ... Wiec na pewno chce wszystkie sporobowc donosić - ja mysle se w koncu bym zaszła naturalnie ale potrzebowalalabtm fachowej opieki kogos kto sie zajmie diagnostyka a tutaj tak nie ma. In vitro i tyle - tski wybor
 
ja mam w piatek wizyte z zalozeniem karty ciazy i wynikami badan. dzisiaj doszlam do wniosku ze ta ciaza mnie wykonczy fizycznie, juz nie chce wiecej dzieci. i mam nadzieje ze II trymestr bedzie lepszy, bo inaczej bedzie kiepsko... kiepski nastroj mam dzis.

Oli ma zapalenie uszu niestety, obu w dodatku. :(
 
green - oczywiscie, nie martwic sie to tylko łatwo powiedziec :) kazdy sie chyba martwi, ale trzeba byc dobrej mysli i odpedzac te złe :)
 
Ja mam dziś pierwszą wizytę u ginekologa o 17.30, jeśli nie oszaleję z nerwów do tej pory ;) nie wiem czy ten strach jest naturalny... chyba za duża świadomość, kiedyś kobiety, aż tyle nie wiedziały... po za tym jeśli czasem czeka się kilka lat i to marzenie w końcu się spełnia, to chyba ciężko się nie martwić tak to sobie tłumaczę.

ja tez sie zawsze balam ze cos nie tak bedzie. pamietam jak mialam usg w Luxmedzie i diagnosta mowi mi ze dziecko moze miec problem z nozkami, bo jest 2 tygodnie roznicy... przez 2 tyg myslalam ze oszaleje z nerwow do nastepnego usg... nie pisze tego by Cie zdenerwowac a pokazac ze nie Ty jedna tak, masz. to naturalne ze boimy sie o nasze fasolki :) zwlaszcze w Twojej sytuacji. spokojnie, jestesmy z Toba.
 
Dziewczynu dziekuje za otuuche:*

Martusia mam Duphaston, od wczoraj biore 1x dziennie, moze lekarz cos mi dzis dopisze moze luteine?
A czy takie plamienie okolookresowe moze byv w 7tc? Ale od zaplodnienia minelo dopiero 3 tyg!
bo owu byla gdzies w 30dc...

Green kciuki za wizyte:***
 
Dziewczynu dziekuje za otuuche:*

Martusia mam Duphaston, od wczoraj biore 1x dziennie, moze lekarz cos mi dzis dopisze moze luteine?
A czy takie plamienie okolookresowe moze byv w 7tc? Ale od zaplodnienia minelo dopiero 3 tyg!
bo owu byla gdzies w 30dc...

Green kciuki za wizyte:***


Julia moze tak byc, moja kumpela z sali z patologii ciazy miala do 6 msca ciazy wlasnie takie okolomiesiaczkowe plamienia. Z tego co pamietam dobrze by bylo miec ta luteine ale musisz porozmawiac z lekarzem, moze Ci dac, a moze zwiekszy ilosc Duphastonu. Ja niestety takze na lekach, ale na niedoczynnosc tarczycy, Euthyrox 75, w ogole nie mam hormonu ktory steruje tarczyca. tez sie martwie... moze zadzwon do gina?
 
reklama
Do góry