reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Pewnie i tak za niedługo cie odrzuci .... Mnie jakos nie ciągnie , najgorzej było na poczatku wieczorem bo ja zasze pale wieczorem nigdy do południa i zawsze szlam zadzoenic do kolezanki i se paliłam jednego/dwa na ganku - teraz nie widze większego sensu w dzwonieniu do kogos :D hahaaha
 
Madziarra mam z tym spokoj bo nie pale;-)

Ja juz troche wyluzowalam, widze ze jak latam to plamie! Teraz leze i cisza;-) musze bardziej sie oszczedzac!

Jeszcze z 30 min i bede znala wyniki bety!
Ostatnio mialam 260mq, za chwile dowiem sie co jest grane!

Mezu zjechal do domku, corke z przedszkola odebral i za obiadek sie bierze ktory sama mialam zrobic!

Emenens to twarda babka jestes;-) bo walka z nalogiem nie nalezy do latwych!
 
Julia - zeby wszystko było takie proste e zyciu jak rzucanie palenia :D chce pale nie chce nie pale :D niestety nie wszystko tak dzisla :p
 
Madziara nic mi lekarz nie powiedział. Nie ma co gdybać pt coraz bliżej :) pocieszam się tym, że beta ładnie rosła, nie plamie, w boku mnie nie boli jak przy CP. .wiec może będzie dobrze.
 
Ja przestalam palic w lutym jak myslalam ze w ciazy jestem i od tego czasu sovie zapalilam czasem papirosa w pracy ale rzadko i raz na imprezie zapalilan i tyle teraz wogole mnie nie ciagnie ale jak ja wogole za alkoholem nieprzepadan to mam straszna ochote na szampana i na cydr jablkowy jak przechodze obok stoiska to az slinka mi leci :p wstyd sie przyznac :p
 
Emenems przybijam Ci piątkę, bo dokładnie jak ty rzuciłam palenie dzień przed transferem :) i szczerze powiem,ze wogole mnie do fajek nie ciągnie, a wręcz przeciwnie, jak widzę kogoś z papierosem na chodniku to jak mogę to przechodzę na drugą stronę ulicy tak mi śmierdzi...

Ja juz schudłam 1.5kg. Na szczęście jutro wizyta u gina, liczę na jakieś słowa otuchy, bo o dziecko się nie martwię, musi być zdrowe i silne skoro tak z matki wysysa :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja nue pale wcale, chyba że w zimę w centalnym :laugh2: wiec problemu z tym nigdy nie miałam :)

Beta powinna wzrosnąć gdzieś ok 30 % id poprzedniego wyniku w przeciągu 48 do 72 h ;) jak dla mnie prawidłowo :)
 
Do góry