reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ale powiem ci ze po urodzeniy dziala na mnoe zwykly apap zwykly ibuprom takie zwykle male dawki moze dlatego ze przez ten czas organizm odzwyczail sie calkiem od wszystkich lekarstw
 
reklama
Ulicha - musze dopiero kupic o pracy bo tak to nie mam niestety ale moze sie na dwoch kostkach nie skonczyc ....:)
 
Witam :) ja do domu godzinke temu przyszłam, tez mnie głowa boli ;/ niedobrze mi, zatoki bolą... brałam apap nawet ale słąbo pomógl.. chociaz tak jak karola pisze po porodzie jak szwy ciagnęły to pomagał :) piłam tez witamine c i *spam* i jakby ciut lepiej ale taka rozbita jestem, na szczescie dzis oege w domu popracowac wiec juz jestem, dobrywam ładunki i ide spac :) jak mnie wczesniej na sprzatanie nie weźmie bo syf sie przez wczorajszy wieczór zrobił jak spałam :p
 
Hej Dziewczyny :) pomoglybyscie mi w wolnej chwili? :)

Jutro mam pierwsza wizyte u ginekologa z usg :) chciałabym się dibrze do niej przygotować:) o co powinnam pytać, jakie wy mialyscie pytania do lekarza?:)

Boje się tej wizyty i chciałabym pójść z kartka:) moze to głupie ale stres mnie zjada w takich momentach:))
 
Pruska wszystko zależy od lekarza, niektórzy tyle mówią, że już nie ma o co pytać. Ale są i tacy , że mówią tylko to co muszą, pytaj czy dziecko rozwija się prawidłowo (to sam powinien powiedziec), jeżeli masz bóle jakieś to zapytaj czy to normalne, jakie leki możesz wziąść w razie W...
 
Nie wiem jak ja jeszcze jutro wysiedzie tutaj ....dosłownie umieram - a jeszcze sobie podogrszylam humor bo przeczytałam artykuł o in vitro o zagrożeniach itp i mam dola do tego i wyrzuty sumienia ze mogłam sie bardziej postarać naturalnie
 
reklama
Emenems ważne, że masz dzidzie w sobie i nie obarczaj się tym. .na 100 % wszystko będzie dobrze, nie martw się na zapas. Miałaś już 1 usg i było ok..
 
Do góry