reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Martusia no dzis sie umowilam z ginem na 20, do tego lekarza niemam tel...
a mojemu prowadzacemu napisalam sms, bo ddopiero ide we wtorek do niego.
No to nieciekawie z tym homronem:/

Emenems to duza dawke mialas! Ale wazne ze pomogla;-)

Juz mniej sie martwir kochane;-)
 
reklama
Emenems - no to ci zycze abys wszystkie szczęsliwie donosiła i urodziła :)

chciejka - jakie wymiary miał twój maluszek w stosunku do om, ze mówisz ze duże?
 
Emenems przestań czytać glupoty !!!!! Dzidzia urodzi się zdrowa i tak masz cały czas myśleć nie inaczej. Nigdy nie słyszałam takich głupot ze dzieci po in vitro rodzą się z wadami, gdyby tak było to by zaprzestali robić !!!!

Julia0903 będzie dobrze, nie stesuj się nie potrzebnie, jeśli masz duże obawy to do gina jedź
 
Aktina pecherzyk miał 5 mm. I to był chyba dopiero 18 dzień od zapłodnienia, czy coś koło tego.

Ja mam duphaston 3 x1 i eutyrox 75
 
Ulicha no ja statystki czytam tylko tsm sie przeplata wszystko ale wiesz jak to jest , milion mysli na raz - mam nadzieje ze zobacze sie z kruszynka s piatek i troche mi przejdzie
 
chciejka - aa to wczesniej jeszcze było :) teraz na pewno będzie wszystko ok :)

Emenems - moze jakies ksiazki zamiasty tych statystyk poczytaj :) bo tylko sie bedziesz niepotrzebnie zamartwiac :)

Stawałam własnie na wadze i na razie bez zmian :)
 
Chciejka jesli lekarz nic niepowiedzial to znaczyze jest ok;-) ale wiem ze my baby sie zawsze czysm martwimy;-)

Ememens kochana prosze juz nieczytac!
uwazam ze na ciaze obciazona niema powiedziane z x in vitro tyko, naturlane zaplodnienia tez sie zdarz wiec mysle ze to natura!
Jedyne co dobre w in vitro ze za dodatkowa oplata mozna zbadc w kierunki genetyki zarodki ;-)
 
Aktina - wiem wiem ze nawet czytanie o zwykłych ciążach i o zagrożeniach tez powoduje wyrzuty sumienia - mogłam nie palic mogłam nie brac antykonceptow mogłam to i tamto ... Wszystko wiem tylko jakis tski dzien dzis mam chyba hormony zaczynaja na dobre.

Bo jeZcze miesiac temu zaloealam ze wczesniej nie podeszłam od razu do in vitro tylko tyle lat innych prób.
Babie nie dogodzisz ....

Dzieki Julia :)
 
Chciejka czemu za duży pęcherzyk? Ja byłam na usg w 20 dzien po zaplodnieniu i pęcherzyk miał 6,8 mm i wg usg to był idealny dzień cyklu do wielkości pęcherzyka. Tobie jaki wiek ciąży wtedy wyszedł wg usg?

A propo palenia... Zmaga się któraś z was z nałoguem? Ja walczę i walczę... Mam nadzieję, że jak usłyszę serduszko to rzucę na dobre...
 
reklama
Madziarra no ja jestem palaczem od 12 lat ale ostatniego spaliłam jak jechałam na transfer ... Jakos tak podjęłam taka decyzje i ciezko nie jest :) dasz rade

Czyli 5 tygodni temu
 
Do góry