reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja martwię się tym pecherzykiem, że był taki duży :( emenems do piątku wytrzymamy kochana. .i kolejne odliczanie do następnej wizyty haha
 
reklama
No ja wiem...zaluje ze tutaj nie ma np klinik naprotechnologii bo tak naprawdę nikt mnie nie leczył 4 lata nikt nie szukał przyczyny - chyba im taniej zrobic procedurę in vitro niz poszukac problemu... No wirm wiem nie czas na tego typu rozkminki bo to juz po ptakach tylko czasmi ciężar wszystkich decyzji mnie przerasta, czemu ja nie mogłam po prostu wpasc ? Ehhh
Mam jeszcze 3 mrożaczki i sumienie oczyszcze jak wszystkie 3 donoszę :)
 
Emenems - nie czytaj juz :) moze chociaz jakas chusteczke higieniczna namocz zimna woda moze cos pomoże na ból

Pruska - ja tez nigdy nie wiem o co powinnam zapytac. myśle ze te najwazniejsze zeczy lekarz powie, jak nic nie bedzie mówił, to mozesz spytac o serduszko, czy wielkosc jest odpowiednia do tego dnia, nie wiem co jeszcze :)
 
HEJ

Jestem zdenerwowana w tej chwili!!!:-(
MAM juz brunatne plemienia...i boje sie ze za chwilw dowiem sie ze to juz koniec!!!
Pojechalam na bete a teraz polozylam sie do lozka i leze! Wyniki kolo 15
 
HEJ

Jestem zdenerwowana w tej chwili!!!:-(
MAM juz brunatne plemienia...i boje sie ze za chwilw dowiem sie ze to juz koniec!!!
Pojechalam na bete a teraz polozylam sie do lozka i leze! Wyniki kolo 15
 
Emenems bo to nie takie proste zajść w ciążę jak się ją chce. Ciesz się, że chociaż tym sposobem się udało. A kto wie co przyniesie przyszłość, może uda się naturalnie :) robiłaś badania tarczycy? Ja w 1 ciąży dowiedziałem się ze mam niedoczynność i prawie ja straciłam. .
 
Jestem zdenerwowana w tej chwili!!!:-(
MAM juz brunatne plemienia...i boje sie ze za chwilw dowiem sie ze to juz koniec!!!
Pojechalam na bete a teraz polozylam sie do lozka i leze! Wyniki kolo 15
 
Julia spokojnie, nie musi być źle. .tez tak miałam i skończyło się dobrze.Bierzesz luteine, duphaston czy coś w tym stylu?
 
Julia spokojnie - zobaczymy o 15, to juz niedługo .

Chciejka - tak wszystko w porzadku z tarczyca. Ja sie naczytałam o wadach genetycznych itp o ryzyku i wogole straszne to wzzystko a obiecalalam sobie ze nie bede tego robic a jednak ... Debil

Mam jeszcze 3 zamrozone wiec na naturalny sie nie porywam cykl poki co ... Chociaz tyle chce zrobic i spróbować z kazda kruszynka ....
 
reklama
Emenems tak pomyślałam ze czytałam o przypadkach ze po invitro mozna normalnie zajsc w ciaze, moze by ci się udało :)? ale wtedy co z tymi zarodkami
 
Do góry