reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

ja to samo dziewczyny- spaaaaaaaaaćććć!!!
niestety w nocy słabo spałam, bo mąż wyjezdzał i sie rozbudziłam, a o 8 juz mi córcia kazała wstawać i tak ją przeciągnęłam i dopiero wstalysmy kolo 9. pogoda masakryczna, jest u mnie tak ciemno w mieszkaniu ze musze swiatlo swiecic, nic sie nie chce przez to;/ musze skoczyc do apteki bo mi sie luteina skonczyła.
a popoludniu musze ruszyć do mamy i tesciowej na dzien mamy..
p.s. a jak sie robi suwaczki?
 
reklama
U was emenems tez taka pogoda beznadziejna?? U mnie leje ciemno jakby wieczor byl noenalnie jesien :-( moja mala tez lezy co chwile i tylko bajki oglada niechce jej sie bawic nic konpletnie :-( ja bylam dzis na badaniach zrobilam morfologie zelazo i nieszczesny cukier.... wyniko po 15 ciekawe co mi to wyjdzie
 
Słonecznie ale temperatura bez szału zreszta ja siedze w biurze bez okna .... To nie pomaga - masakra
Do trgo szef mi powiedział ze ich nie bedzie do czwartku moja kolezanka ba urlopie wiec nie ma takiej opcji ze wolne wezme ... W piatek tylko mnie nie ma bo usg w klinice i planuje next week moze 50% zwolnienia ...
Chociaz dzis szef przyszedł i mowi, no to jak teraz w ciazy jedtes to na bedziesz czesto chora ?no to mowie ze ciaza to nie choroba ale sCzerze ? Chyba jednak tak hahahahaahah
 
julia- oby plamienia szybko przeszły

Ja jak dobrze pójdzie i się dostanę to będę pod koniec lipca w Gdyni na warsztatach :) Z Gdańska niedaleko, więc chętnie na jakąś kawę się umówię :)

Dobrze, że ja już siedzę na zwolnieniu, bo w pracy bym nie wytrzymała. U mnie dzisiaj pogoda do d. i jakieś takie ciśnienie dziwne.

W ogóle mi dzisiaj słabo strasznie. Rano poszłam do wc, to mi się helikopterek załączył jakbym pijana była i ledwo usiadłam. Po śniadaniu niby lepiej, ale nadal mam ciężką głowę i co 2 godz. muszę ciś zjeść. Coś czuję, ze mam znów anemię. Muszę w końcu witaminy zacząć brać, jak M wstanie to pójdziemy do apteki, bo sama to chyba nie dojdę. Aż się boje isć na badania, bo nie wiem co mi tam wyjdzie i czy nie padnę jak mi tyle krwi zabiorą :p

Emenems- ciąża nie choroba :) Ja w poprzedniej to całą latałam i było super, a teraz ledwo żyję. Jak nie głodna, to mi słabo. Oszaleć można
 
Olcia - szczesliwych i bezpiecznych 9 a wlasciwie 8 mscy :)
Ulicha bardzo Ci gratuluje bety :)

Mialam byc wczoraj i nadrobic wszystkie wpisy, ale dziec mi nie pozwala, kaze sobie zaraz gre z jego ulubiona Mu wlaczyc. no co to ma byc w ogole :p poza tym spalam chyba 3 godziny...

Limonka chyba Ty pytalas o ciagniecie w okolicach blizny po CC - tak, bardzo mnie ciagnelo mniej wiecej w 5,6 tygodniu, jak za szybko wstalam czy nawet sie przeciagalam to bol okropny, musialam opracowac specjalny system wstawania :p w ogole mam tak okropne mdlosci rano i wieczorem ze porazka, az sie jesc cokolwiek odechciewa. mam straszna ochote na sushi...


Dziewczyny czy ktoras z Was miala cukrzyce ciazowa w I ciazy? kontrolowalyscie tylko cukier czy insulina od razu?


Co do spotkania - czy sa tu mamy z Warszawy? :)

Pozdrawiam cieplutko i zaraz zupke ide gotowac dla glodomorow.
 
martusia ja niby miałam ale tylko dieta i mierzenie cukru. . nie wiem skąd to się w urlop i czemu mu tak wyszło bo żadnych objawów nie miałam a mała urodziła się 2900 i cala ciążę była malutka. poza tym żadnych obrzęków ano nic, to była dla mnie zagadka. teraz na badaniach juz na czczo miałam cukier 95 to pani pielęgniarka od razu pytała co jadłam itp. . myślałam że to w normie ale już jej coś nie pasowało, pewnie tym razem też będę miała problem z tym cukrem :/
 
Simka ja mam zamiar za tydZien isc na zeolnienie na tydzien odsapnąć bo ci powiem ze czuje sie zle s pracy. Głowa boli kreci sie brzuch ciągnie i mdlosci .... Ale musze do czwartku wytrzymać ....
 
emenems dobrze ze ma cię kto zastąpić :D ja sama pracuje i będę musiała czekać aż szef kogoś nowego znajdzie na moje miejsce. Nie orientujecie się może czy mogłabym wziąć zwolnienia ie od gin i tylko pokazać je szefowi żeby wiedział i żeby kogoś szukał za mnie a zgłosić je do zusy dopiero jak ktoś już będzie na zastępstwo żebym do tego czasu pracowała ?

ale ja dziś chora jestem ledwo na oczy patrze a nie mogę iść do domu bo nie ma mnie kto zastąpić :/
 
reklama
Do góry