reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Joa, Limonka - tylko jak mamy sie na jedzenie umawiac to moze ustalimy porę wspólna wolna od mdlosci hahahahaha

Haha, albo kazda bedzie miala inna zachcianke:D ja ostatnio marze o 'Pueblo':rofl2:

Kolezanka opowiadala, ze juz w bardzo zaawansowanej ciazy spotkala sie z 5 kolezankami z forum I to jeszcze w Macu:D wzbudzily mega sensacje:-D
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was bada bądź badała sobie szyjkę macicy? Jaka powinna ona być w początkach ciąży? Mam wrażenie, że zaraz wszystko ze mnie wyjdzie ;/ bardzo to nie przyjemne :(
 
Ulicha- to chyba dobrze, nie?

Wydaje mi się że tak :) kobietka z przychodzi juz mi gratulowala przez fona :) z wynikami do ginka pojadę :) krew pobierał Mi sąsiadka teściów i od razu gadała że jak wyjdzie dobry wynik to nie ma sensu robić kolejny raz , lepiej śmignąć do gina :)

Dziewczyny u was też tak droga za bete biorą ??? 30 zł :(
 
dentysta i zaświadczenie to jest jakiś nowy wymóg? ??
Z olinem jak byłam u dentysty to wszystko było ok i tak jest do teraz, zeby mam zdrowe a dziwię się bo znajoma do dnia dzisiejszego ma problemy a jest 3 lata po porodzie i mnie straszyła, że bardzo lecą po ciąży :(
 
Joa Limonka no Pueblo fajne a rzeczywiscie steki odpadaja ... Cos znajdujemy :) moze znacie jakas inna fajna knajpę moze pogoda dopisze to gdzies sobie w jakims ogrodku klapniemy - byleby kilka toalet mieli Jahahah
 
reklama
Green, badalam szyjke przez 6 cykli, jak juz test wyszedl pozytywny to Odpuscilam, boje sie infekcji. A kiedy masz wizyte u gina? Mi moj dal nr tel I mam pisac do niego smsy z pytaniami w razie watpliwosci.


Ulicha, pociesze Cie, bo zaplacilam 45zl! Skad taka rozbieznosc cen...


Emenems, rzeczywiscie, hehe wc to teraz priorytet w wyborze miejscowy;) a kiedy przyjezdzasz dokladnie Kochana? Dzisiaj spojrzalam na kalendarz od "mojanorwegia" I tam jakis Andre pinsendag I od razu pomyslalam sobie: o, Emenems ma dzisiaj dzien wolny :-D
 
Do góry