reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Hahaha tak :) pinse to zielone świątki i dzis drugi dzien ( andre dag) :) a ja i tak poniedziałki mam wolne :D

No jezeli wam pasuje to mi najlepiej 23.06 albo 24 albo 25 bo potem na Mazury wyjezdzam - dacie rade w srodku tygodnia????
 
reklama
Green.parsley ja badałam sobie przed wizytą u gina i była nisko i taka miękka, jakby rozpulchniona. Ale gin nic nie mówił na badaniu więc chyba to jest ok.

Ulicha u mnie beta 45 zł więc chyba najdroższa z tego co widzę.. A wizyta prywatna z usg 120 zł juz ! A jak byłam dwa lata temu w ciąży to 80 zł placiłam.. Poszlo w górę więc chyba bede chodzila na NFZ tylko martwi mnie, że tam tak żadko podglądają dzidziusia... Będę w łeb zachodzić czy wszystko ok..
 
Hej dziewczyny;-)

Na co sie umawiacie?;-)

przepraszam ze o sobie, ale wczoraj praca, potem w biegu no i plamienia sie zaczely:/
Pisalam do gina, mam brac Duphaston i duzo wypoczywac, ale ja dzis i jutro musze jeszcze isc do pracy:-(
 
Julia jestes z trojmiasta ? Umawiamy sie na spotkanie przy kotlecie:D

Znam to z praca ... Ja ledwo wstsje dzis pol nocy brzuch mnie bolał ale nie skurcze wiec uparcie sie mecze ale nospy nie biore musze magnez zaczac.
I tez do pracy musze cały tydzien( do czwartku bo w pistek wycieczka do kliniki) ale mam rodzinnego w poniedizalek za tydzien planuje wziac tydzien zwolnienia a potem przejsc na 50% bo nie dam rady inaczej czuje sie okropnie rano i w Prw y nie moge sie skupic
 
Julita odpoczywaj kobito duuuuzo!!! Mnie tez brzuch bole ale to chyba od spania na nim :p zaraz jade na badanie cukru bo ostatnio wyszedl mi ciu za wysoki bo wypilam slodka herbatke :p
 
A co wy wszystkie spicie?? Wiem ze pogoda do bani i tez bym sie drzemnela ale moja corcia mi nieda :-( :-(
 
reklama
Do góry