reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Green- to możemy sobie podać ręce;) tez jestem uczulona praktycznie na wszystko:/ na szczęście w ciazy alergia mi sie wycisza, nic tylko rodzic dzieci;) Hej Olcia, gratuluje! Kciuki za jutrzejsza wizyte. Tez miałam krwiaka w pierwszej ciazy, pięknie sie wchlonal, u Ciebie tez na pewno wszystko potoczy sie szczesliwie!:)
 
Tak mówił mi lekarz, że albo wyciszy się zupełnie, albo wręcz przeciwnie, ale mam cichą nadzieję, że będzie spokój:) rok czasu jeździłam na odczulanie i już trochę mi się poprawiło, no ale teraz muszę odpuścić :)
 
Ale sobie drzemkę po południu zrobiłam. Prawie 3 godziny spałam :) A Młoda najpierw była z babcią na podwórku, a później spała ze mną. Po tej drzemce pobolewa podbrzusze :(

O pęcherzu i sikaniu zapomnieć się nie da, bo ledwo wyszłam z domu to już musiałam. Szliśmy do lidla, dobrze że obok przychodnia, to się do dentysty zapisałam i skorzystałam z wc. Jak któraś z Was już pisała, chyba wychodząc z domu będę musiała całą drogę wcecikową sobie obmyśleć :p

chciejka- ja próchnicy nie mam, ale kamień :(

olcia- witaj. Trzymam kciuki by tym razem było dobrze

green- albo Inka, mi zawsze pomaga

Ulicha- to chyba dobrze, nie?
 
Tez lece w pl do dentysty :) drzemka dzis była tez gruba u mnie :D
Tylko to sikanie przeszkadza mi długo drzemać hehehe
 
I znów mnie mdli. Ja to mam chyba wieczorne, a nie poranne mdłości :( Dobrze chociaż że nie rzygam
 
Ja mam poranne i wieczorne - po południu najlepiej sie czuje:D

A ja dzis sie wkurzylam na meza bo tren mnie z dzieki budzi " wstawaj za godzine Paweł wpada" no kurde... Ja rozbebeszona w salonie z pryszczami i rozmazanym makijażem a ten mi kolegów ... Nie mam takiego domu ze mogłabym swobodnie sobie lezec... To sie obraził i poszedł do kolegi - trudno:p
 
reklama
Joa, Limonka - tylko jak mamy sie na jedzenie umawiac to moze ustalimy porę wspólna wolna od mdlosci hahahahaha
 
Do góry