reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Aktina. ...dziękuję za pamięć. Wizyta na 15:20.

Siusiu tez robię częściej, jak przy zapaleniu pecherza. Dziś jajniki bardziej bolą. .oby do piątku. .
 
reklama
simka - weź sobie ustaw też link do bloga w podpisie :p bo nie pamietam juz na któej stronie był :)


Znalazłam juz :):)
 
Ostatnia edycja:
Limonka- cieszę się, że blog się podoba :)
Mnie trochę ciągnie w bliźnie, ale ja długo po cc nie czułam tego miejsca, nadal dla mnie blizna jest jakaś dziwna.

Dostałam od gina skierowanie do dentysty, mam przynieść zaświadczenie o stanie uzębienie i ew. o leczeniu. Wy też coś takiego macie? A termin na NFZ na 5 lipca. To sobie poczeka mój gin na to zaświadczenie, bo ja nie będę znów płacić za kolejnego lekarza. A podobno kobiety w ciąży mają pierwszeństwo w kolejkach u lekarza (tak miałam u kardiologa, zamiast czekac kilka miesięcy miałam wizytę na za tydzień)

Bettka- no i fajnie, ze tak pozytywnie przyjęli tą wiadomość

w pierwszej ciazy ani jeden ani drugi gin nie wymagal takiego zaswiadczenia, chociaz w karcie ciazy byla rubryka poswiecona dentyscie, jednak zbytnio nie dopytywalam. Teraz tez jeszcze nie mialam takiego obowiazku:)
 
Mnie jeszcze nie pytał, ale to zapewne kwestia czasu. Ponieważ moja siostra która rodzi w sierpniu musi takie zaświadczenie zanieść. .Podobno dużo poronien jest właśnie od zębów tzn próchnicy. .
 
Czesc dziewczyny :-) dolaczam sie i ja do was. U Mnie to juz 7tydz5dz. Wg om termin mam na koniec grudnia ale z usg wychodzi 8stycznia. To moja 3 ciaza ale niestety 2poprzednie poronilam. Kilka dni temu bylam w sxpitalu i zdiagnozowano u mnie krwiaka wiec i ta ciaza jest zagrozona. Jutro wieczorem mam wizyte u swojego ginekologa i mam ogromna nadzieje ze sie choc troche zmniejszyl. :-) jeszcze nie przeczytallam waszych wszystkich wypowiedzi ale obiecuje to nadrobic
 
Simka poprzednio nie dostałam skierowania do dentysty. Ginekolog tylko zapytał czy mam coś do leczenia i tyle.

Hej Olcia:D powodzenia, aby tym razem było ok :)
 
oj dziewczyny ja też dużo siusiam, w sumie chwilami mam wrażenie, że nic innego nie robię ;) ja mam wizytę w środę po południu, chyba zwariuje do tego czasu. Mnie akurat mój jeden jedyny jajnik jakoś nie boli, mam za to chyba "zaparciowy" problem, dosyć bolesny i nieprzyjemny:crazy:,ale cóż poradzić.
 
reklama
xkarola dzięki za radę ;) z owocami muszę uważać, jestem alergikiem do potęgi entej surowe warzywa, owoce raczej nie wchodzą w grę, taka ze mnie gospocha, że nawet ziemniaków nie mogę obierać jestem nawet w trakcie odczulania, które ze względu na ciążę na pewno przerwę, ale siemienia lnianego i wody będę próbować :) może wrócę też do owsianki na śniadanie ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry