reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Simka fajna tabelka, ja się do niej wpisze jak już będę po ginku, wtedy upewnię się co do terminu, z @ wychodzi na 26 stycznia :)

Wynik po 17 powinien być, wiec będę dzwonić ;) a już nie umiem się doczekać :(
 
reklama
Simka-gości miałam z zagranicy i w nocy wyjeżdżali. Więc musiałam wstać..

W piątek wizyta. ..

Dziś jeden z córcia do laryngologa, bo g ile zielone, że patrzeć nie można jak się męczy. A zatoki pluczemy 2x dziennie. Może alergiczne, cholerka wie. ..
 
Mnie nadal podbrzusze pobolewa i też co rusz do toalety siurać latam ;)

Jeśli chodzi o wybory, fakt zagłosowałam na Dudę bo i tak było wiadomo ze wygra, a już Bronek mnie wku.... ale mam jednak nadzieję że ani po ani pis nie będą mieli większości na jesień w parlamencie i partia kukiza dostanie się i zrobi szum ;) najgorsze jest to ze Zaprzysięzenie będzie dopiero Na początku sierpnia, to jeszcze te mendy z Po będą na siłę ustawy niewygodne zatwierdzać :(
 
jejku alez piszecie z predkoscia swiatla :p

ja rano na badania pojechalam, w pt na zalozenie karty ciazy z ginkiem sie umowilam. Jeszcze orla wywinelam pod przychodnia, reka poraniona - no ja zawsze jakies przygody.

Wiecie sa dni ze czuje sie niemal swietnie, bez mdlosci itp. a sa takie ze glownie leze pije i spie. generalnie uspokoilo mi sie juz jedzenie, max 2 kanapki jem. pije duzo. odstawilam cole, tylko kawa, herbatka z cytrynka, woda gaz i soczki. Oli mi podpija marchewkowe soki, jak ma wasy z soku to przychodzi i mowi ze ma gorzka buzie ;)

Chyba dzis zly dzien bedzie, jutro z Olim do lekarza bo glut zielony i na uszko narzekal. a ma tendencje do zapalen ucha...

bede pozniej.


Ulicha - trzymam kciuki za Twoj wynik bety. mocno! :)
 
aktina- 2 siostry i brata :) Też tak mam z podbrzuszem, ze chyba przez pęcherz boli. Co chwila chodze do wc

Dobra, bo ja znowu w necie, a musze jeszcze do pracy kilka rzeczy zrobić. Póki co parę obowiązków mimo zwolnienia i zostało :p
 
Hej Dziewczyny:)
Widze, ze nastroje po wynikach wyborow podobne do mojego:D
udalo mi sie nadrobic tylko pare stron, ciagle mecza mnie wymioty, po pare razy dziennie, wczoraj az sie rozplakalam, tak bardzo mecza mnie dolegliwosci.


Witam nowe Dziewczyny, gratuluje i zycze spokojnych ciaz:)


Seeyou, Emenems, piekne wiesci przynosicie, moje usg juz za 2 dni, nie moge sie doczekac:)


Emenems, moze byc i sushi:) Fajnie to bedzie wygladalo,jak juz bedziemy mialy widocznie brzuszki, 3 ciezarowki razem na sushi:D


Simka, Jesli mnie pamiec nie myli, Pytalas o moje dziecie, mam 13 miesiecznego synka. :) bardzo podoba mi sie Twoj blog, swietne zdjecia i fajnie sie "Ciebie"czyta :)


Jesli chodzi o temat reakcji otoczenia na wiadomosc o ciazy, to naprawde wspolczuje, mnie tez nie ominely w tej jak i w pierwszej ciazy dziwne komentarze. Rozne mysli przechodza czlowiekowi przez glowe, ale zeby dac drugiej osobie odczuc swoje niezadowolenie, czy zazdrosc :( to ponizej krytyki....


I jeszcze pytanie do Dziewczyn po cc, czy rowniez odczuwacie bardziej niz przed ciaza ciagniecie blizny?


Pozdrawiam I trzymam kciuki za Wasze bety I usg:)))
 
Hejka dziewczyny :-D
Za nami wczorajsze informowanie "teściów" (nie jesteśmy małżeństwem) :baffled: Bardzo się denerwowałam ale okazało się, że niepotrzebnie :tak: Bardzo się ucieszyli :) Była też babcia i brat mojego Maćka i wszyscy oczywiście zaskoczeni ale bardzo szczęśliwi :-D Wyściskali nas, wycałowali :-D Cieszę się, że to już za nami .. jutro powiemy mojej mamie :tak:

No i umówiłam się na czwartek na wizytę do gin- mam nadzieję, że serduszko bijące zobaczę :-D
 
chciejka - i jak tam laryngolog?

ulicha tez cos podobnie mam z tym podbrzuszem, jajnik bolał dopuki nie odwiedziałm kibelka - wiec moze to nie jajnik :d i znowu mi sie chce sii...- zaczęło się :p

*Martusia* - o własnie karta .. tez jeszcze nie mam, mam nadzieje ze w czwartek dostanę swoją :) :)

simka -tez zawsze chciałam jeszcze brata :D najlepiej starszego hehehe :D ale się jakos nie udało :p

limonka - ehh te komentarze - ja w pierwszej ciazy byłam jeszcze na studiach, i osoby po których się tego nawet nie spodziewałam chcialy na silę jakąs sensacje zrobić - na szczeście moje przyjaciólki okazały się prawdziwe i kochane, wiec nie było większych problemów :)

Bett-Ka - to fajnie ze reakcja poytywna :) Jeszcze maa hihi, bedzie miała prezent na dzień matki :) a który to tydzień teraz u ciebie ? Tez w czwartek wizyte mam - jak się umawiałam to mi się wydawało ze to bedzie cała wieczność, na szczęście juz tylko kilka dni :)
 
Limonka- cieszę się, że blog się podoba :)
Mnie trochę ciągnie w bliźnie, ale ja długo po cc nie czułam tego miejsca, nadal dla mnie blizna jest jakaś dziwna.

Dostałam od gina skierowanie do dentysty, mam przynieść zaświadczenie o stanie uzębienie i ew. o leczeniu. Wy też coś takiego macie? A termin na NFZ na 5 lipca. To sobie poczeka mój gin na to zaświadczenie, bo ja nie będę znów płacić za kolejnego lekarza. A podobno kobiety w ciąży mają pierwszeństwo w kolejkach u lekarza (tak miałam u kardiologa, zamiast czekac kilka miesięcy miałam wizytę na za tydzień)

Bettka- no i fajnie, ze tak pozytywnie przyjęli tą wiadomość
 
reklama
Bett-Ka - to fajnie ze reakcja poytywna :) Jeszcze maa hihi, bedzie miała prezent na dzień matki :) a który to tydzień teraz u ciebie ? Tez w czwartek wizyte mam - jak się umawiałam to mi się wydawało ze to bedzie cała wieczność, na szczęście juz tylko kilka dni :)

5 tygodni i 5 dni dokładnie wg asystenta ciążowego :tak: Czyli w środę zacznie się 7 tydzień :-D Kurcze czas tak wolno leci..

U nas to pierwszy wnuk w rodzinie będzie :-D Ani moja mama nie ma wnuków ani rodzice Maćka ;-) A babcia wyliczyła, że będzie to 6 prawnuk :-D
 
Do góry