reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Niestety nie pomogę Limonka zupełnie obcy mi temat - ja oprocz jakis ciągniec w pachwinach itp to nie mam zadnych dolegliwości typu puchnięcie stop czy bóle kręgosłupa itp - mam zupełnie normalne samopoczucie ... Ale błagam cie nie nakręcaj sie i nie czytaj tych internetow
 
reklama
limonka na przepowiadające to jeszcze bardzo dużo czasu masz ;-)
Ja po szkole rodzenia coś dziś taka zmęczona jestem że fest najchętniej poszłabym się położyć!
Ale szalejecie dziewczyny na zakupach wszystko super
 
Limonka ja mam na prawej nodze zylaka w sumie dwa, tez dokuczaja mi baaardzo nogi, juz kiedys o tym wspominalam, ostatnio zrbil mi sie taki jakby naczyniak kolo tego zylaka, a dokladniej pekla mi jakas mniejsza zyla tak ze zrobil sie dosyc spory fioletowy krwiak.
 
To I ja się przywitam.jako wierna podczytywaczka,nie udzielająca sie.cześć i czołem.jestem Aneta.to moja druga ciąża.mam 6 letnia córkę. Obecnie oczekujemy synusia.Termin mam na 11-13 styczeń.niemal od początku jestem na L4,z powodu krwiaka który na szczęście się wchłonąl.no i jestem jedną z tych niewielu tu "wiekowych " mamusiek 35 mi stuknelo:-) pozdrawiam
Czesc antena;), nie spinaj sie, ja skonczylam wlasnie 37 wiec nie mow mi tu o " wiekowych mamuskach";))
 
Czesc Ilo!

Dziewczyny wlasnie wróciłam od lekarza - wszystko dobrze z chłopakami jeden troche ponad 600g drugi troche poniżej :) są ładnie bo tydzień do przodu. U mnie niestety skraca sie szyjka i lekarka kazała mi leżeć i nie łazić i w domu nic już nie robić. Zaczęłam tez mniej tyć od poprzedniej wizyty tylko 1kg wcześniej szły mi prawie 3. Maz sie wystraszył ze mogę urodzić po 32 tyg bo lekarka mówiła ze jak sie nie będę oszczędzać to tak będzie wiec mam nadzieje ze w tym domu troche zacznie ogarniać :)

A mi przysZedl dziś drugi śpiworek wiec mam już dla obu :)

Zobacz załącznik 709165
Zobacz załącznik 709166


Ja też mam problem z szyjką i ciągle podtrzymywaną ciąże (przyjmuje luteine) powiem Ci że mam dosyć leżenia no i kg lecą teraz szybko ;/ a ile masz mm?
 
Lmonka, podobno macica ma prawo sie napinac teraz, po 20 tyg, ale oczywiscie lepiej zapytaj lekarza przy okazji ( mnie takie skurcze wystraszyly w sobote i pojechalam na ip gdzie lekarz mi powiedzial, ze intensyfikuja sie miedzy 20-24 tyg)
 
Limonka niech internista da Ci skierowanie do chirurga naczyniowca. On sprawdzi Ci dopplerem przepływ krwi w nogach i na okoliczność zakrzepicy i żylaków. Ja też się zamierzam wybrać.
Co do skurczy to u nie się nie pojawiają, ale skonsultowałabym to z lekarzem jednak. Lepiej dmuchać na zimne.

Witam nowe dziewczyny! :-)

Mnie dziś udało się zapisać na szkołę rodzenia! :-) Zaczynamy 6.10. :-) Mam tylko nadzieję, że z moją szyjką lepiej i lekarz mi pozwoli.

Paulettach, jak długa jest Twoja szyjka? Jest miękka? Lekarz dał Ci jakieś leki? Brałaś luteinę wcześniej lub bierzesz teraz?

Dziewczyny, jesteście niesamowite z tym kupowaniem ciuchów! Ja jestem w totalnym lesie ze wszystkim.
 
reklama
Do góry