reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

ilo super - macie już imię ?

Paulettah to tak jak mój kawaler :) jak lekarka kazała to lez i kropka :) chociaż sama wiem ze to nie takie łatwe :) fajne śpiworki i aniołki :)

antena kolejna mamusia chłopca :) witaj !!

paulinas8 fajnie wygląda ten lezaczek :) :)

limonka z zakrzepica nie ma żartów lepiej zbadać to tylko wyniki z krwi i będziesz wiedziała :)

u mnie dziś tez mierzyła szyjkę i mówiła ze nie jest najgorzej bo 33 mm ale też bez rewelacji czyli chyba tak średnio :p
 
reklama
O właśnie - pranie. Post Marcepanka mi przypomniał o pytaniu NelVik.
Mnie ostatnio moja kuzynka - mama 2 dzieci polecała Lovellę. Jej dzieciaki mają dość wrażliwą skórę i ona pierze w płynie i wszystko jest ok Więc ja chyba w tym będę prała.

Kas88, dzięki za info, może w najgorszym wypadku chociaż w teorii będę mogła uczestniczyć. :-)

Paulettah, trochę się dziwię, że ci lekarz nie kazał brać luteiny.

Co do tych szyjek to generalnie to są rzeczy, które potrafią się naprawić. Kuzynka męża miała już krótką i miękką i już jej chcieli ten pierścień zakładać, ale po luteinie pięknie stwardniała i się wydłużyła. Aż się położna śmiała niedługo przed porodem, że chyba aż za skutecznie, bo mogłaby się już zacząć skracać do porodu. ;-)
 
I zgage mam a jak tylko się rusze to czuje parcie na pęcherz co chwila dosłownie jak nigdy. .. widziałam lobuza jak się dzisiaj tulil tam w dole, nie chciał się pokazac to pewnie przez niego :p
 
Ja do pół roku prałam w lovely później przeszłam na nasz czyli persil ostatnio vizir :) jest ok :) tak samo mam zamiar robić przy drugiej dzidzi :)
 
O właśnie - pranie. Post Marcepanka mi przypomniał o pytaniu NelVik.
Mnie ostatnio moja kuzynka - mama 2 dzieci polecała Lovellę. Jej dzieciaki mają dość wrażliwą skórę i ona pierze w płynie i wszystko jest ok Więc ja chyba w tym będę prała.

Kas88, dzięki za info, może w najgorszym wypadku chociaż w teorii będę mogła uczestniczyć. :-)

Paulettah, trochę się dziwię, że ci lekarz nie kazał brać luteiny.

Co do tych szyjek to generalnie to są rzeczy, które potrafią się naprawić. Kuzynka męża miała już krótką i miękką i już jej chcieli ten pierścień zakładać, ale po luteinie pięknie stwardniała i się wydłużyła. Aż się położna śmiała niedługo przed porodem, że chyba aż za skutecznie, bo mogłaby się już zacząć skracać do porodu. ;-)

Ja kupiłam lovelle :)
 
paulinas8- bo mi się marzy taka jesienna sesja, my obie z Polką w ogrodniczkach i białych koszulkach, trampki równe już mamy i taka szalona sesja. Albo kumpelę z Poznania poprosze, ona ma lustrzankę, to nam może trzaśnie :)
Ooo właśnie ten chcę kupić, ale widziałam ich też sporo na olxie :)


Za śmieci u mnie jest 15 zł os za niesegregowane

betina- ja mam zebranie 17 września, ciekawa jestem co powiedzą

mysiaka- ooo nieźle z tymi ciuszkami

ilo- witaj

Aha dziewczyny nie zdziwcie się, ze teraz nas tu więcej będzie, bo jak się pisze o zamknięciu forum na prywatne, to często martwe dusze się odzywają, co się nie udzielały, ale skrupulatnie nas czytały :) Już raz to przechodziłam, na naszym majowym forum, ale tam siedziałyśmy, az dzieciaczki pół roku skończyły

Paulina- noo jak na bliźniaki to spore chłopaki ;)
Achh ten w dalmatyńczyki to śliczności :)
Słodkie te aniołki

antena- witaj :)

Limonka- niestety nie pomogę, bo na szczęście nie mam

Ulicha- serio zamykają polski sklep online f&F? a czemu?

Kurka ja na jogę chodzę, a się nawet nie pytałam lekarza czy mogę. Ale u mnie ponoć szyjka prawie 4 cm, długa i ok

Co do płynów to nie pamiętam co używałam, ale chyba Dzidziusia proszek. Teraz też dzidziusia ale płyn mam w planach kupić

Ale ścierpłam na tej szkole rodzenia. Masakra. Cały brzuch mnie boli. W przyszłym tyg jade pół godz wcześniej i sobie miejsce na kanapie zajmuję, bo 2 godz na rozkłądanym krzesełku to zabić się można.
Dzisiaj oglądaliśmy porody, filmy takie różne. Jak to wygląda, jaka jest rola taty itp.
Przeraża mnie tylko, ze to tak długo trwa, ze wg mojej położnej poród 8-10 godzinny to szybki. Ja kurka od 1-7 cm w 1,5 godziny doszłam, to ja chyba ekspres miałam, tak się wszystko szybko działo, później mega szybka cesarka, to ja tak naprawdę nie wiem co to poród. A ponoć kolejne są zazwyczaj szybsze, to ja chyba będę migiem na tej porodówce i taką mam nadzieję :p
 
Dziele sie tym co dobre ;-)
Ja poerwsze zajecia w szkole w ta srode o 17, ma byc fizjoterapeutka wiec chyba fajnie :-)
 

Załączniki

  • 1441649255879.jpg
    1441649255879.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 32
Nelvik jelp jest w rosmanie , tesco bez problemu u nas... Ale ja używam płynu bobini i nie narzekam, tańszy jest


Nie pamiętam czy pisalam, mi na zgage tylko lodu śmietankowe pomagaja...

Byłam na zebraniu u Marysi, może powoli będzie lepiej
 
reklama
Pauletahh a ty tak nie szalej bo pojadę do poznania i na kopie tobie do dupki :) mąż niech teraz wszystko robi ty nie możesz i juz !!!!!

Dobrze dobrze będę grzeczna :))

Aha dziewczyny wrzucam foty tych kul teraz jak jest ciemno efekt wow ImageUploadedByForum BabyBoom1441649410.165293.jpg
To jest z lampa

ImageUploadedByForum BabyBoom1441649426.823251.jpg
A to bez :)
Mi przyjaciółka kupiła w Gnieźnie białe! Ihaaa :D bedą do salonu <3
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441649410.165293.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441649410.165293.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 39
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441649426.823251.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441649426.823251.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 30
Do góry