reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

To I ja się przywitam.jako wierna podczytywaczka,nie udzielająca sie.cześć i czołem.jestem Aneta.to moja druga ciąża.mam 6 letnia córkę. Obecnie oczekujemy synusia.Termin mam na 11-13 styczeń.niemal od początku jestem na L4,z powodu krwiaka który na szczęście się wchłonąl.no i jestem jedną z tych niewielu tu "wiekowych " mamusiek 35 mi stuknelo:-) pozdrawiam
 
reklama
To I ja się przywitam.jako wierna podczytywaczka,nie udzielająca sie.cześć i czołem.jestem Aneta.to moja druga ciąża.mam 6 letnia córkę. Obecnie oczekujemy synusia.Termin mam na 11-13 styczeń.niemal od początku jestem na L4,z powodu krwiaka który na szczęście się wchłonąl.no i jestem jedną z tych niewielu tu "wiekowych " mamusiek 35 mi stuknelo:-) pozdrawiam

Witaj i nie spinaj - duzo nas po 30 :)
 
Czesc Ilo!
sierpniowa, paulettah gratulacje:))))))
a ja wylicytowalam na allegro lezaczek bujaczek uzywany ale ( mam nadzieje) w bardzo dobrym stanie:)
image.jpg
Z wibracjami, do 18 kg, ma bardzo dobre opinie, mam nadzieje, ze sie sprawdzi;)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 63
Czesc Ilo!
sierpniowa, paulettah gratulacje:))))))
a ja wylicytowalam na allegro lezaczek bujaczek uzywany ale ( mam nadzieje) w bardzo dobrym stanie:)
Zobacz załącznik 709168
Z wibracjami, do 18 kg, ma bardzo dobre opinie, mam nadzieje, ze sie sprawdzi;)

Ja mam taki niebieski. Fajny jest, na pewno się sprawdzi. U nas tylko wibracje nie pasowały małemu ;P
 
Dziewczyny, czy któraś z Was ma problem z zylakami? Cały dzien tak mnie noga boli, ze ledwo chodzę, nigdy tak nie miałam. Jeszcze sie naczytałam o zakrzepicy a ze w rodzinie mam przypadki to mnie K wygonił do lekarza, jeszcze na dodatek brzuch boli jak na okres cały dzien, lekkie skurcze +odcinek lędźwiowym az po pośladki, macie czasem tak?
 
Dziewczyny, czy któraś z Was ma problem z zylakami? Cały dzien tak mnie noga boli, ze ledwo chodzę, nigdy tak nie miałam. Jeszcze sie naczytałam o zakrzepicy a ze w rodzinie mam przypadki to mnie K wygonił do lekarza, jeszcze na dodatek brzuch boli jak na okres cały dzien, lekkie skurcze +odcinek lędźwiowym az po pośladki, macie czasem tak?

Lędźwie bolą mnie od rana do wieczora 24h wiec znam to i rozumiem i za bardzo nie umiem sobie w tym bólu ulżyć ehh
 
reklama
Do góry