reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja mam szyjkę 26mm teraz brałam luteinę wcześniej póki co nie biorę nic a lekarka tez mi nic nowego nie dała. Podobno problemem większym jest to ze ta szyjka jest na wprost a nie pod katem w stronę kręgosłupa tak jakby była w stanie gotowości czy coś
 
I dzisiaj zjadłam paczkę milky way i jak sie obudziłam to jakbym miała wymiociny w buzi nie wiem co jest jelita mi sie buntują :/ Kto dziś ogłada mecz?
 
Paulettah - ja też mam 26mm i co 2 tyg kontrolę teraz mam wizytę 10 i się okaże czy bedzie passer zakładany czy może jakimś cudem się wydłużyła
 
Ja miałam ostatnio 35 mm, ale miękką. Więc dostałam luteinę i nakaz oszczędzania się.
Zobaczymy w czwartek czy coś się poprawiło i co dalej. Bardzo bym chciała, żeby było ok, bo boję się, że nie dostanę pozwolenia na szkołę rodzenia. A strasznie chcę tam chodzić.
 
Ja szkołę zaczynam 22.09 i też pytałam gin o pozwolenie powiedziała ze na wykłady jak najbardziej tylko z ćwiczeń trzeba zrezygnować ale z tego co wiem to mało ćwiczeń jest.
 
reklama
Ilo_88 witaj

Paulettah no to teraz na pupce ładnie siedź ,a mąż niech skacze i dogadza :)
Chłopaki widzę pięknie rosną :)
Śpiworki boskie.

NelVik ja jestem wierna Persilowi i od kilku lat piorę tylko w nim. Nie ważne czy proszek czy płyn czy tabletki. Persil non bio najlepiej sie sprawdził. Do tego dobrze spiera brudy dzieci :)

Sierpniowa gratuluje chłopaka :)
Współczuje zgagi :(

Aneta121 witaj rownież :)
A tam wiekowa 35 to jeszcze przeciez nie starość :)

Paulinas8 fajny ja taki czerwony chce Tiny Love ;)

Limonka87 a ten bol to po jakimś wysiłku ?
Bo jesli nie to moze lepiej z lekarzem to skonsultuj.

Wy tu zakupowo szalejecie :)
Jak sie zbiorę to zrobie zdjecia pajacyków które dorwałam :)
 
Do góry