reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Czesc dziewczyny! Tak już od jakiego czasu przegladam to forum i to co piszecie, zawsze fajnie poczytac ze ktos ma podobne problemy.. i nie jest tak, że jak ktos mial dolaczyc to juz dolaczylby wczesniej ;) ja jakos nie mialam odwagi... z tego wzgledu ze jakos nigdy nie uczestniczyłam w tego typu forach. Mam nadzieje, że jeszcze mnie przyjmiecie ;) To moze tak po krotce sie przedstawie.. mam 27 lat, to moja pierwsza ciąża, z małymi problemami na poczatku. W 5 tygodniu wyladowalam w szpitalu z plamieniami i raczej nie dawali mi wiekszych szans ze dzidzius sie pojawi.. ale dzieki Bogu od tamtej pory wszystko przebiega pomyslnie. Termin mam na 12 stycznia. No nic na razie tyle ;)
P.S. Z góry przepraszam za nieumiejetne poruszanie sie po forum, ale mam nadzieje ze szybko sie tego naucze ;)
 
reklama
Ilo - witaj :) Fajnie że dołączasz, znasz juz płeć??

Ja bym cos porobiła ale taakiego lenia mam że o matko :) Może coś powyszywam haha
 
Czesc Ilo!

Dziewczyny wlasnie wróciłam od lekarza - wszystko dobrze z chłopakami jeden troche ponad 600g drugi troche poniżej :) są ładnie bo tydzień do przodu. U mnie niestety skraca sie szyjka i lekarka kazała mi leżeć i nie łazić i w domu nic już nie robić. Zaczęłam tez mniej tyć od poprzedniej wizyty tylko 1kg wcześniej szły mi prawie 3. Maz sie wystraszył ze mogę urodzić po 32 tyg bo lekarka mówiła ze jak sie nie będę oszczędzać to tak będzie wiec mam nadzieje ze w tym domu troche zacznie ogarniać :)

A mi przysZedl dziś drugi śpiworek wiec mam już dla obu :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1441642340.881946.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1441642352.541286.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441642340.881946.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441642340.881946.jpg
    40,1 KB · Wyświetleń: 81
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441642352.541286.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441642352.541286.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 66
witaj Ilo

ja mam pytanie jakiego bedziecie uzywały proszku/zelu do prania, bo ja przy dziewczynkach pralam w jelp, ale teraz go trudno dostac, cos sie zmieniło?
 
Paulettah!!! Czy to używane czy mozna jeszcze kupic ??! Ale sliczne ....

Używane upolowalam :))

A jeszcze Wam pokaże co mi mama kupiła - na łóżeczka żeby przykleić i w te serduszka wpisać imię chłopaka :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1441643096.180988.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441643096.180988.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441643096.180988.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 106
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry