reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
A robiłaś test? Ja niestety zawsze dzien, dwa dni przed @ mam mikroskopijne brązowe plamienia. Ale to jednoczesnie moze byc objaw zagniezdzenia. Moze idz na bete? :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Test robilam wczoraj i byl negatywny a zagniezdzenie tak pozno? Owolacja 14 dc okolo. Zobaczymy jutro bo pewnie sie rozkreci na@ :(
 
Dziewczyny chyba @ nadchodzi :( bo brazowe nitki czyli plamienie przed okresem za krótka faza lutealna chyba i stad te plamienie bo owulacja byla wg ginekologa 2 stycznia ...
 
Mój jak widzi ze wchodzę na apkę to mowię „ Wez sie do roboty” :)

Bete robiłam 4 dni przed @ wiec mam nadzieje ze rośnie :)

Ale chyba rośnie bo uwaga jest to możliwe - miałam dziś pierwsze żyganie byłam w takim szoku [emoji33]
Zjadłam kanapki i jak mnie nie zmdlilo...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
1515751632-99bb51bbd2b5a472-aaaaaa.jpeg
Dziewczyny jak myslicie ktory mocniejszy?? Ten u gory jest z poniedzialku a na dole ze srody...sama juz nie wiem na jaki dzien zaznaczyc test na +...

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Ten na dole :)

Ja w tym cyklu w którym sie udało zrobiłam dwa testy owulacyjne o żaden nie pokazał mi mocnej kreski i olałam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój jak widzi ze wchodzę na apkę to mowię „ Wez sie do roboty” :)

Bete robiłam 4 dni przed @ wiec mam nadzieje ze rośnie :)

Ale chyba rośnie bo uwaga jest to możliwe - miałam dziś pierwsze żyganie byłam w takim szoku [emoji33]
Zjadłam kanapki i jak mnie nie zmdlilo...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja wymiotuje przez wzrost progesteronu. Mój organizm słabo reaguje na zmianę hormonów...

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Do góry