reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mój jak widzi ze wchodzę na apkę to mowię „ Wez sie do roboty” :)

Bete robiłam 4 dni przed @ wiec mam nadzieje ze rośnie :)

Ale chyba rośnie bo uwaga jest to możliwe - miałam dziś pierwsze żyganie byłam w takim szoku [emoji33]
Zjadłam kanapki i jak mnie nie zmdlilo...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ile cykli sie starałas ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wymiotuje przez wzrost progesteronu. Mój organizm słabo reaguje na zmianę hormonów...

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png

A powiedz mi jak Twoje piersi ? Bo ja od terminu @ mam dużo mniej bolesne co mnie trochę martwi :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Następna szczęściara ! My juz ponad pol roku [emoji31][emoji31]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tak naprawdę zajęłam się badaniami bo mam niby tsh w normie ale dość wysokie i jakos przestałam myślec o staraniach. Zbliżenia były dwa w tym miesiącu i trzecie dość późno jakos w 19 dniu cyklu i tyle wystarczyło. Teraz tylko mocno trzymam kciuki zeby beta rosła prawidłowo ale dziś np miałam pierwsze wymiotowanie co lekko mnie zdziwiło ze tak wcześnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak naprawdę zajęłam się badaniami bo mam niby tsh w normie ale dość wysokie i jakos przestałam myślec o staraniach. Zbliżenia były dwa w tym miesiącu i trzecie dość późno jakos w 19 dniu cyklu i tyle wystarczyło. Teraz tylko mocno trzymam kciuki zeby beta rosła prawidłowo ale dziś np miałam pierwsze wymiotowanie co lekko mnie zdziwiło ze tak wcześnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To Twoja pierwsza ciąża ?
Czuje , ze za bardzo sie wszystkim martwisz :) wszystko bedzie ok :)
Ty teraz musisz mieć duzo pozytywnych wibracji zeby przekazać je dziecku :)
Ja bym wiele oddała za to żyganko :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To Twoja pierwsza ciąża ?
Czuje , ze za bardzo sie wszystkim martwisz :) wszystko bedzie ok :)
Ty teraz musisz mieć duzo pozytywnych wibracji zeby przekazać je dziecku :)
Ja bym wiele oddała za to żyganko :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Pierwsza :)

Też mocno trzymam kciuki zeby wszystko Ok :) 25 stycznia mam pierwsze usg :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry