reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ajjj... Pod oknem mojej pracy codziennie spacerują grupki z pobliskiego żłobka. Bożesz, jaki rozczulający widok! Człapią takie kulki w kamizelkach odblaskowych, obijają się o siebie, a jak przechodzą przez ulicę to machają do kierowców!.. Właśnie odprowadziłam taką grupkę wzrokiem. :)
 
reklama
Ajjj... Pod oknem mojej pracy codziennie spacerują grupki z pobliskiego żłobka. Bożesz, jaki rozczulający widok! Człapią takie kulki w kamizelkach odblaskowych, obijają się o siebie, a jak przechodzą przez ulicę to machają do kierowców!.. Właśnie odprowadziłam taką grupkę wzrokiem. :)

Ja się staram nie zwracać uwagi na dzieci :) bo jest mi później przykro. Wiec udaje taka wyrafinowana suke, która nie lubi dzieci [emoji23]
 
@AgaRS90 myślisz, że do tego Twojego dania schab plus grzyby suszone, filet z kurczaka też by się sprawdził? Miałam jakieś roladki robić na niedziele z fileta z suszonymi pomidorami i mozzarellą robić np, i tak się zastanawiam czy filet by podszedł do tego dania zamiast schabu ?;)
Nie wiem ale mysle ze tak:) mnie tam grzybki do wszystkiego pasuja. Zawsze mozesz sprobowac a nóż bedzie filet lepszy od schabu:)

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Ajjj... Pod oknem mojej pracy codziennie spacerują grupki z pobliskiego żłobka. Bożesz, jaki rozczulający widok! Człapią takie kulki w kamizelkach odblaskowych, obijają się o siebie, a jak przechodzą przez ulicę to machają do kierowców!.. Właśnie odprowadziłam taką grupkę wzrokiem. :)
Mnie tez to zawsze rozczula[emoji23] a jak ludzie mówią jakie te moje 3latki to bąbelki małe to patrzę jak na dziwaka bo to przecież byki sa [emoji23]
A co dopiero jak idę ze sredniakami czy starszakami a wszyscy na ulicy jakie malutkie dzieciątka [emoji23] dla mnie to juz wieeeelkie dzieci a maluszki to właśnie talie ze zlobka:p

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
reklama
1515751632-99bb51bbd2b5a472-aaaaaa.jpeg
Dziewczyny jak myslicie ktory mocniejszy?? Ten u gory jest z poniedzialku a na dole ze srody...sama juz nie wiem na jaki dzien zaznaczyc test na +...

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry