reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Mystery nie mozesz podjechac gdzies na izbe przyjec zeby ktos zrobil badanie? Do wtorku to troche dlugo.
Ktos pisal o tym ze ciężko sie nowym przebić, faktycznie lekko nie jest bo sie dluzej znacie natomiast ja codziennie czekam na dobre wiesci u Was. Mnie samą ogarnal taki jakis niepokoj, boje sie cieszyć, za duzo mialam roznych rzeczy w zyciu zeby od tak całą sobą cieszyc się , ciagle mam jakąś nutę niepokoju.
 
To mnie pocieszylas martwię się jeszcze bo po odstawieniu bromergon okres znowu zaczyna szaleć a brała któraś z was lek Clostilbegyt?
 
Kurcia tsh do zajscia w ciaze to tak do 2.5 moze byc
Endo kazala mi odstawic leki na tarczyce z czego z jednej strony sie ciesze bi im mniej lekow w ciazy tym lepiej a drugiej martwie czy wyniki beda w normie. Jeszcze ponad rok temu jak endo mowila ze zakaz ciazy przez rok, ze dopiero jak wyniki sie unormuja to bylam zalamana. A tu rok zlecial nie wiadomi kiedy.
 
To mnie pocieszylas martwię się jeszcze bo po odstawieniu bromergon okres znowu zaczyna szaleć a brała któraś z was lek Clostilbegyt?
Sonia sporo dziewczyn tu brało...
Ja stoję przed decyzją. Bo mam swoją prawidłową owulacje a problem jest słabej morfologii nasienia...
Lekarz mówił że niby poprawia "jakość" komórek jajowych ale dziewczyny piszą że tylko zwiększa ilość komórek jak coś no albo przy braku owulacji ja wywołuje...
Trzeba też monitorować wzrost pęcherzyków i brać coś na endometrium bo clo je upośledza...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej a zarazem żegnajcie! Przebaczcie mi kobiałki ale zauważyłam, że tu można "zaistnieć" tylko jeśli ma się problemy. Im więcej tym bardziej się szanujecie! Kobietom bez większych problemów nie poświęcacie czasu a jeśli takowe są wkręcacie im, że mają problemy bo mądrzejsza każda z was od lekarza! Najlepiej wiecie wszystko! Życzę z całego serca szczęścia każdej! Ja i moja zgryzliwość! Naprawdę serdeczne goodbye!



Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
Bez komentarza !!

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry