reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Marlenko masz rację, ale sorki, nie dopuścić dzieci ze średnią powyżej 4,0 do matury? Zawsze dyrekcja robi wszystko, żeby bronić swoich uczniów, a nie usadzać... hmmm... albo powinno tak być ;)
Najwidoczniej nauczyciele już sobie nie radzą ze "zmuszaniem" uczniów doo wf'u, a jak wiemy "tonący brzytwy się chwyta"...
Z drugiej strony wf to normalny przedmiot na swiadectwie, nie żaden dodatkowy, więc zwyczajnie trzeba go "zaliczyć" żeby być dopuszczonym do matury i zdać klasę.
Niestety tu dużo pretensji trzeba mieć do tych "zwolnionych bez powodu" których jest coraz więcej...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Sonia30 mi lekarz mowil ze jak zbije tsh ponizej 2.3 to bedzie super. Wiec tym 1 to sie nie ma co sugerowac. Zdrowe dziewczyny maja nieraz 1.4 i wiecej i nie maja problemow.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uczcze to minuta ciszy [emoji24]


A moze nie przyjdzie [emoji14]


U mnie tak sie sprawy maja [emoji1377]
1495314524-aaaaaa.jpeg



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
No oby, ale nic na to nie wskazuje...

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny! Właśnie wrocilam z dzisiejszych wojarzy. Byłam w toalecie i zauważyłam u siebie lekkie plamienie i przy podcieraniu na papierze nitkę krwi. Co to może być? Do okresu zostało mi jeszcze 7-8 dni. Czy to może być wina duphostanu? W tym cyklu po raz pierwszy go biorę
 
Hej Dziewczyny! Właśnie wrocilam z dzisiejszych wojarzy. Byłam w toalecie i zauważyłam u siebie lekkie plamienie i przy podcieraniu na papierze nitkę krwi. Co to może być? Do okresu zostało mi jeszcze 7-8 dni. Czy to może być wina duphostanu? W tym cyklu po raz pierwszy go biorę
Może implantacja, jeżeli to 7dpo.
 
Hej a zarazem żegnajcie! Przebaczcie mi kobiałki ale zauważyłam, że tu można "zaistnieć" tylko jeśli ma się problemy. Im więcej tym bardziej się szanujecie! Kobietom bez większych problemów nie poświęcacie czasu a jeśli takowe są wkręcacie im, że mają problemy bo mądrzejsza każda z was od lekarza! Najlepiej wiecie wszystko! Życzę z całego serca szczęścia każdej! Ja i moja zgryzliwość! Naprawdę serdeczne goodbye!



Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Hej a zarazem żegnajcie! Przebaczcie mi kobiałki ale zauważyłam, że tu można "zaistnieć" tylko jeśli ma się problemy. Im więcej tym bardziej się szanujecie! Kobietom bez większych problemów nie poświęcacie czasu a jeśli takowe są wkręcacie im, że mają problemy bo mądrzejsza każda z was od lekarza! Najlepiej wiecie wszystko! Życzę z całego serca szczęścia każdej! Ja i moja zgryzliwość! Naprawdę serdeczne goodbye!

Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
Czemu piszesz, że wkrecamy komuś problemy??? Przecież każdy zna swój organizm i wie z czym się boryka. Chcesz to piszesz, nie chcesz to nie piszesz. To jest forum. Sama przecież chwytasz się różnych sposobów na to żeby być w ciąży. Nie rozumiem czemu ma służyć ten wpis......
 
@zgryźliwabasia nie zgodze się z toba tu dziewczyny bardzo są pomocne ja sama tu otzymalam dużo przydatnych informacji nie tylko jak problemy są .
Zagladam tu codziennie udzielalam się rzadko przez co mi trochę glupio no ale nie miałam możliwości czasem pisac . mimo ze mi się udało cały czas tu zagladam i trzymam kciuki za dziewczyny bo wiem przez co przechodzi staraczka gdy bardzo chce mieć dziecko a nie wychodzi od razu.
Dziewczyny tu maja ogromna wiedzę mi rady stad bardzo pomogły wiem to na pewno.
 
reklama
Najwidoczniej nauczyciele już sobie nie radzą ze "zmuszaniem" uczniów doo wf'u, a jak wiemy "tonący brzytwy się chwyta"...
Z drugiej strony wf to normalny przedmiot na swiadectwie, nie żaden dodatkowy, więc zwyczajnie trzeba go "zaliczyć" żeby być dopuszczonym do matury i zdać klasę.
Niestety tu dużo pretensji trzeba mieć do tych "zwolnionych bez powodu" których jest coraz więcej...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana mój syn jest w 1 klasie :p Ma tyle samo w-fu co religii 3 x w tygodniu :) Nie bym się czepiała ale wf taki prawdziwy na sali mają 1 x w tygodniu ...a reszta to plac zabaw albo bajka w klasie :p Chciałabym bardzo by miał aktywności fizycznej więcej bo jest troszkę otyły a i lubi ćwiczenia (ćwiczy z moim K + integracja+ piłka nożna na OKSie). Ale co zrobić jak szkoła nawet nie może dziecku lekcji zapewnić - popatrzcie plan na poniedziałek pod nieobecność wychowawcy:p
Pierwsza lekcja zniknęła (dzieci przychodzą na późniejszą godzinę, a potem....)
Proszę:
Bez tytułu.jpg
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 467
Do góry