reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej a zarazem żegnajcie! Przebaczcie mi kobiałki ale zauważyłam, że tu można "zaistnieć" tylko jeśli ma się problemy. Im więcej tym bardziej się szanujecie! Kobietom bez większych problemów nie poświęcacie czasu a jeśli takowe są wkręcacie im, że mają problemy bo mądrzejsza każda z was od lekarza! Najlepiej wiecie wszystko! Życzę z całego serca szczęścia każdej! Ja i moja zgryzliwość! Naprawdę serdeczne goodbye!



Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom


No dobra chyba mnie coś ominęło... odpowiem więcej później bo po pierwsze ręce mi opadły jak to przeczytałam a po drugie muszę lecieć w las.


Szybciutko się tylko dziś witam i życzę wszystkim miłego dnia kochane. Nadrobię wszystkie wpisy wieczorem bo wczoraj byłam od świtu na szkoleniu z psem w lesie, potem urodziny chrześniaka a teraz z kacem znowu lecę do lasu z psem się szkolić.
Powiem tylko tyle: uwielbiam Was ;)
 
reklama
Hej a zarazem żegnajcie! Przebaczcie mi kobiałki ale zauważyłam, że tu można "zaistnieć" tylko jeśli ma się problemy.



Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom

Nie słońce ....ale zwyczajnie powiem Ci jako wieloletnia staraczka, że dziewczyny, które długo się starają mają do siebie i swoich problemów większy szacunek. Wiem, że ciężko jest się nowym osobom przebić - ale tak działa właśnie duże skupisko ludzi czy to w realu, czy też w ''sieci''. Nowe osoby, które się pojawiają często ''pyk'' i zachodzą w ciążę - zaraz potem znikają z forum ...więc jak można się z nimi zżyć ? Nie ma kiedy ...a często gęsto na tym forum poruszane są również Nasze problemy prywatne nomen - omen zupełnie nie związane ze staraniami. A to, że ''niby wiemy więcej od lekarza'' to akurat z lekka przesada - dużo wiemy, bo się po tych lekarzach kulamy już tyle czasu, że terminologia medyczna przestaje stanowić jakikolwiek problem.
 
@Paraplu zobacz co znalazłam na fb! Oni maja jednak więcej tych cybex'ow ;-) tak to jest jak się dostaje za darmo wózek za 10tys [emoji23][emoji23]
1495347689-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde, tylko żeby dawać chcieli nie ?:) Trzeba tak wkurzać towarzystwo jak Lewandowska to się człowiekiem medialnym szybciej stanie i nie trzeba będzie do bramek celować :D

Hahahah padłam !! [emoji23][emoji23] Boże oni zrobili z tego większy cyrk, niż w uk jak się książę George albo princess charlotte urodziła ! A jak widać w DE nikt sobie nimi d... nie zawraca bo chodzą na spacery normalnie. To jest jakaś masakra doslowanie ! Aż strach się bać co to będzie Jqk Marina zajdzie w ciąże co będzie robić żeby się pokazać [emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahahah padłam !! [emoji23][emoji23] Boże oni zrobili z tego większy cyrk, niż w uk jak się książę George albo princess charlotte urodziła ! A jak widać w DE nikt sobie nimi d... nie zawraca bo chodzą na spacery normalnie. To jest jakaś masakra doslowanie ! Aż strach się bać co to będzie Jqk Marina zajdzie w ciąże co będzie robić żeby się pokazać [emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz jak to mówią ...''nie ważne jak piszą, byle pisali'' :)
 
reklama
Do góry