reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

To nie wiem mi lekarz dla ten lek i jakieś witaminki i tyle nie kazał nic monitorować i jeszcze lek na tarczyce mam lykac zobaczymy narazie musi przyjść miesiączka żebym mogła działać ale jak dziewczyny brały to którejś pomogło

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
reklama
@tita82 2.5 to moze jakos dam rade. Ciekawa jestem ile teraz mam. Najchętniej to bym badala tsh co tydzien. Jeszczw dodatkowa pokusa to fakt ze laboratorium od krwi mam w bloku obok
No nic tylko siedziec tam i przebadac sie na kazda mozliwa ewentualnosc ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@queen_b to sie nazywa sprawiedliwosc. Kasy maja jak lodu a wozki dostali za darmo i jeszcze pewnie im zaplacili za reklame. A ja mysle o kupowaniu wozka po jednej czesci na miesiac [emoji23] bo na raz to za drogi biznes [emoji33]

@NeSSi 3x w tygodniu religia? Poebalo ich?! Ja w pierwszej klasie mialam tylko 1 godzine tygodniowo.

@mystery dobrze dziewczynki pisza, na izbe niech moze jakies leki dadza.

@tita82 a tam ciezko sie przebic :p wystarczy sie udzielac i tyle :) ja wiem, ze nie kazda ma czas i ochote na regularne pisanie ale wystarczy jeden post na tydzien by osobe pamietac i kojarzyc co u niej.

@Sonia30 nie pomoge, nie bralam tych lekow.

@mfifi04 a tam sie przejmujesz. Dziewczyna nie dostala tyle atencji ile oczekiwala i tyle. Kuzwa ja tez strzelam focha bo nie okazujecie mi tyle atencji ile bym chciala! <foch_na_forever>
[emoji39]


Czeka na mnie malowanie korytarza ale na chwile obecna to mission impossible...pies na mnie spi, to jest wazniejsze od malowania [emoji13]
1495359570-aaaaaa.jpeg



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej a zarazem żegnajcie! Przebaczcie mi kobiałki ale zauważyłam, że tu można "zaistnieć" tylko jeśli ma się problemy. Im więcej tym bardziej się szanujecie! Kobietom bez większych problemów nie poświęcacie czasu a jeśli takowe są wkręcacie im, że mają problemy bo mądrzejsza każda z was od lekarza! Najlepiej wiecie wszystko! Życzę z całego serca szczęścia każdej! Ja i moja zgryzliwość! Naprawdę serdeczne goodbye!



Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
Hmm powiem Ci w sekrecie, że wolałabym nigdy na tym forum nie "zaistniec". Czy ktoś okazał Ci brak szacunku? Każdy jest tu na ile chce i daje z siebie ile chce. To jest forum i nikt nikomu nie płaci za opiekę nad wszystkimi. Nikt nie wie wszystkiego, więc wyluzuj z osądami [emoji6] a dziewczyny tutaj naprawdę wiedzą więcej niż niejeden lekarz którego przez 3 lata starań spotkałam. Nikt nikomu tu nie każe być, z jakiegoś powodu upominasz się o uwagę, oceń sama ile mozesz zyskać a ile stracisz. Powodzenia!

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@queen_b to sie nazywa sprawiedliwosc. Kasy maja jak lodu a wozki dostali za darmo i jeszcze pewnie im zaplacili za reklame. A ja mysle o kupowaniu wozka po jednej czesci na miesiac [emoji23] bo na raz to za drogi biznes [emoji33]

@NeSSi 3x w tygodniu religia? Poebalo ich?! Ja w pierwszej klasie mialam tylko 1 godzine tygodniowo.

@mystery dobrze dziewczynki pisza, na izbe niech moze jakies leki dadza.

@tita82 a tam ciezko sie przebic [emoji14] wystarczy sie udzielac i tyle :) ja wiem, ze nie kazda ma czas i ochote na regularne pisanie ale wystarczy jeden post na tydzien by osobe pamietac i kojarzyc co u niej.

@Sonia30 nie pomoge, nie bralam tych lekow.

@mfifi04 a tam sie przejmujesz. Dziewczyna nie dostala tyle atencji ile oczekiwala i tyle. Kuzwa ja tez strzelam focha bo nie okazujecie mi tyle atencji ile bym chciala! <foch_na_forever>
[emoji39]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A ja się cieszę że mnie nikt przed szereg nie wywołuje i doceniam jak komuś się chce odpowiedziec na moje pytanie! A na ten wózek też już lepiej zacznę zbierać [emoji6]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry