reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Agnesis w moim rodzinnym domu mam takiego piesa mix labradora z malamutem i też zrzuca puch na wiosnę heh

jestem po pierwszym okresie po zabiegu. We wtorek idę do gina na kontrolę. Mam zamiar wydębić skierowanie na badania. Na pewno tsh. Co jeszcze zbadać?
Trochę się boję następnej ciąży. Nie chce kolejny raz przeżywać zawodu jak znów się nie uda :( Myślałam że jestem taka twarda i nie ruszyła mnie ta strata w czerwcu bo puste jajo ale jednak tak nie jest :(


Paraplu jaką dietę stosujesz? Mż czy co innego?

a ja znów pokłóciłam się z M. eh

Myślę, że badania hormonalne (endokrynologiczne - TSH i FT4 i FT3) - ale jakieś 3 miesiące po poronieniu ...
Hormony płciowe,
Cytomelagia,
Toxoplazmoza,
Chlamydioza,
Różyczka - jeśli nie chorowałaś ...
Badań można robić wiele ...czasami jednak nic z nich nie wynika. Ja nie zdecydowałam się na Nie. To była moja pierwsza strata i zacytuję gina ''miałam pecha'',
Tez czułam to samo co Ty ... też bałam się kolejnej ciąży- i co za tym idzie straty. Ale to minie :)
Ja po 7 dniach od zabiegu wróciłam do pracy ... i to mnie uratowało ...
 
reklama
Jakos nas tak naszlo :)
wiesz... w sumie i ja i moj partner mamy dosc "rozbujane" libido :D

Za to teraz, nic mnie nie rusza. Mam nadzieje ze mi przejdzie :p

zazdroszczę Ci libido, u mnie jest całkiem odwrotnie i mam z tym problem:(

NeSSi dziękuję Ci bardzo, tez tak mysle ze nabiore wprawy po kilku cyklach:)

Napisane na SM-G386F w aplikacji Forum BabyBoom

a może nie będziesz musiała nabierać wprawy bo uda się za pierwszym razem?:)
mi się udało a nakupowałam testów owu i potem wyrzucałam:p
tego Ci życzę!!!!
 
zazdroszczę Ci libido, u mnie jest całkiem odwrotnie i mam z tym problem:(



a może nie będziesz musiała nabierać wprawy bo uda się za pierwszym razem?:)
mi się udało a nakupowałam testów owu i potem wyrzucałam:p
tego Ci życzę!!!!
Dziekuje bardzo:) juz czwarty cykl sie staramy i zaczyna to byc coraz bardziej frustrujące, choc wiem ze wiele kobiet stara sie duzo dluzej..
A jesli chodzi o libido, to u mnie tez nie jest z tym najlepiej:(
 
Myślę, że badania hormonalne (endokrynologiczne - TSH i FT4 i FT3) - ale jakieś 3 miesiące po poronieniu ...
Hormony płciowe,
Cytomelagia,
Toxoplazmoza,
Chlamydioza,
Różyczka - jeśli nie chorowałaś ...
Badań można robić wiele ...czasami jednak nic z nich nie wynika. Ja nie zdecydowałam się na Nie. To była moja pierwsza strata i zacytuję gina ''miałam pecha'',
Tez czułam to samo co Ty ... też bałam się kolejnej ciąży- i co za tym idzie straty. Ale to minie :)
Ja po 7 dniach od zabiegu wróciłam do pracy ... i to mnie uratowało ...

Ja wlasnie dzis robilam te badania. Czemu trzeba wydebic od lekarzy skierowania? Czemu nie daja sami z siebie skoro ktos poronil ? Nie kumam tego. Maja jakies profity z tego ze ktos prywatnie robi? Ja tez nie dostalam skierowania i wszystkie mnie wyniosly 5 stow [emoji36]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana mój do kolegów nie chce chodzić ... bez mamy jak bez ręki :D Ma 7 lat , ( z 29.12.2009) ale mentalnie jak 6-5 latek- cholernie bojaźliwy :D Liczę, że w szkole dojrzeje :)

No mój ten sam rocznik, tyle, że marzec. Też jest taki synuś mamusi i jak nie zna dzieci to w życiu nie podejdzie sam. A kolegów, których ma to dzięki otwartości tych dzieci.
Mój taki typ obserwatora, jak kogoś nie zna to nie podejdzie, tylko obserwuje w milczeniu, zawsze się zastanawiam jakie mu się tam myśli rodzą :p

Dzol nie dają skierowania bo oni mają jakieś limity, powyżej których coś im tam potracaja ;) taki kraj :/

A jeszcze co do badan to ja też ich nie robiłam. Postawiłam na pecha, przypadek, zrządzenie losu... czy mam rację okaże się.
 
Ostatnia edycja:
Może i pech, może i zrządzenie losy ale czemu drugi raz z rzędu :/ Niby dobrze że zaraz na początu bo kolejnej straty bliżej terminu już bym nie zniosła i wylądowała w warcie ale kurza twarz...
Po tej pierwszej też nie miałam zaleconych żadnych badań ale tam była wiadoma przyczyna może dlatego. Potem w ciąży z synkiem miałam dużo badań ale chyba tych standardowych co w ciaży dawaja.
 
Ann wiadoma przyczyna? A jaka jeśli mogę spytać?
Pustego jaja nie zaliczają do poronienia, ani do niczego innego tylko do pecha. Choć to dziwne, ale cóż.

Ja też konsumuje wino, liczę na to, że przestanie mnie brzuch boleć albo przestanę czuć, że boli :p
 
Odklejenie łożyska prawdopobnie spowodowane skokiem ciśnienia

Ja wczoraj konsumowałam drinki podczas grila. I chyba na razie dam sobie spokój na dłuższy cas z alkocholem :)
 
reklama
Do góry