reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
A ma któraś z Was zwierzęta? Szukam dobrego odkurzacza, który będzie dobrze zbierał sierść.
I jeszcze jakieś fajne żelazko, może ktoś polecić?
Bo przegladam ciągle i nie mogę nic wybrać. Wolałabym normalne żelazko z ewentualnie mocnym wyrzutem pary żeby można było prasować i na desce i w pionie.

Ja mam ten Link do: Electrolux Ergorapido ZB106ER - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
I bardzo sobie chwalę :) Szczotka się sama czyści z sierści i moich włosów, więc nie wydłubuję ich już :D Ale prawda jest taka, że każdy z turbo-szczotką da radę :)

Z sierściuchów to mam męża, kota i chomika :D
 
Ostatnia edycja:
Ja mam ten Link do: Electrolux Ergorapido ZB106ER - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
I bardzo sobie chwalę :) Szczotka się sama czyści z sierści i moich włosów, więc nie wydłubuję ich już :D Ale prawda jest taka, że każdy z turbo-szczotką da radę :)

Z sierściuchów to mam męża, kota i chomika :D

Męża :p
Fajny ten odkurzacz, podoba mi się. Fajnie że szczotka sama się czyści, bo teraz mam bosh pro power i tą turbo muszę wydlubywac :/
A dobrze się nim odkurzam w zakamarkach, zwrotny jest?
 
Ostatnia edycja:
Męża :p
Fajny ten odkurzacz, podoba mi się. Fajnie że szczotka sama się czyści, bo teraz mam bosh pro power i tą turbo muszę wydlubywac :/
A dobrze się nim odkurzam w zakamarkach, zwrotny jest?
Zwrotny :) ma dobrze dobrane obciążenie na dole i kółka. Do tego można szybko z niego zrobić odkurzacz ręczny i np. odkurzyć książki z kurzu albo tapicerkę w aucie :) lub łóżka, (wyjmuje się moduł z oprawy i tyle) jest też bez kabla...ma akumulator litowy bodajże :) To wymysł mojego K, by mieć lekki odkurzacz - mamy teraz już 3 ... i ten mi najlepiej pasuje :) ale ja się przesiadłam z piorącego ... waży chyba z 12 kg :D
Ten mi przypomina trochę szczotkę na kiju :) bo lekki i bez kabli ... jak nabrudzę w kuchni to nim przejadę i mam spokój :) A no i worków nie ma ... mały pojemnik to fakt, ale na 3 pokoje+ aneks+łazienka+korytarz+taras mi styka :) na jednym lądowaniu i bez opróżniania pojemnika :)

Był u Pani gadżet :)
 
Zwrotny :) ma dobrze dobrane obciążenie na dole i kółka. Do tego można szybko z niego zrobić odkurzacz ręczny i np. odkurzyć książki z kurzu albo tapicerkę w aucie :) lub łóżka, (wyjmuje się moduł z oprawy i tyle) jest też bez kabla...ma akumulator litowy bodajże :) To wymysł mojego K, by mieć lekki odkurzacz - mamy teraz już 3 ... i ten mi najlepiej pasuje :) ale ja się przesiadłam z piorącego ... waży chyba z 12 kg :D
Ten mi przypomina trochę szczotkę na kiju :) bo lekki i bez kabli ... jak nabrudzę w kuchni to nim przejadę i mam spokój :) A no i worków nie ma ... mały pojemnik to fakt, ale na 3 pokoje+ aneks+łazienka+korytarz+taras mi styka :) na jednym lądowaniu i bez opróżniania pojemnika :)

Był u Pani gadżet :)

Tak coś myślę, że się zdecydujemy na ten właśnie. Ten ręczny odkurzacz mnie dodatkowo przekonuje :D
 
Spoczko :) dzięki!




Gratulacje! Dlaczego testami sie nie chwaliłas? :) wiesz jak lubimy tu oglądać 2 kreseczki :) opowiadaj - jakies inne objawy miałaś niz normalnie? Bobsexy rzadziej/cześciej - skoro owu przesunięta? Implantację czułaś, temp mierzylas?


Wiesz co tutaj jest link do mojego wykresu


Mierzyłam temp, szyjke badalam ale akurat ona mi nic nie mowila.
Jedno co bardzo zwrocilo moja uwage to to ze mialam sucho albo bialy sluz ale malo przed @, zazwyczaj mam przezroczysty sluz.
I wrazliwe na dotyk piersi, tak po bokach.


Wydaje mi sie ze czulam moment implantacji, bolał mnie bardzo brzuch, dwa dni pozniej poszlam na bhcg ale bylo 0,1. Cos mnie tknęło poszłam znowu nastepnego dnia 4,9. Myslalam zeby odpuscic ale jakas mysl mi mowila ze nie.
Nastepnego dnia 9, a kolejnego 19 prawie :)
Testy wychodziły mi blade od momentu jak mialam bhcg na poziomie 9. Polecam paskowy facelle :)

Ja niestety nie mam zadnego zwierzaka a marzy mi sie lablador :(
tylko jak z nim do bloku....
 
reklama
Nessi na pewno zrobimy jazdę próbną, żeby mój S zobaczył, bo to on najczęściej odkurza i na tego bosha klnie. A mi jak raz najechał na nogi to miałam dwa wielkie siniaki :/
A firma powinna Ci zapłacić za promowanie produktu :p
 
Do góry