reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja właśnie zamierzam wyluzować. Chce mieć to wszystko w dupie, bo się zamęczę, choć mój S mówi, że już widzi zmianę w moim zachowaniu.
Teraz mam w planie za każdym razem jak mnie myśli o owulacji albo ciąży najda założyć rolki albo wziąć psa i iść biegać, żeby się wyżyć i oczyścić głowę ;)
Podejrzewam że w tym cyklu nie będę mieć czasu na myślenie, remont, przeprowadzka, urządzanie chaty już mnie pochłania. Mam tysiąc mysli na minutę w tym temacie :)
Będziemy łykać swoje witaminki, a bzykać będziemy sobie kiedy ochota najdzie ;)
 
reklama
A ma któraś z Was zwierzęta? Szukam dobrego odkurzacza, który będzie dobrze zbierał sierść.
I jeszcze jakieś fajne żelazko, może ktoś polecić?
Bo przegladam ciągle i nie mogę nic wybrać. Wolałabym normalne żelazko z ewentualnie mocnym wyrzutem pary żeby można było prasować i na desce i w pionie.
 
A ma któraś z Was zwierzęta? Szukam dobrego odkurzacza, który będzie dobrze zbierał sierść.
I jeszcze jakieś fajne żelazko, może ktoś polecić?
Bo przegladam ciągle i nie mogę nic wybrać. Wolałabym normalne żelazko z ewentualnie mocnym wyrzutem pary żeby można było prasować i na desce i w pionie.
Agnesis ja mam suczke, ktora strasznie gubi sierść, moge polecic Ci miotle z Viledy, ktora idealnie zbiera cala siersc ze wszystkich zakamarkow, nie zostawia nawet jednego wloska. 15 minut zamiatania i siersci nie ma w calym domu:)

Napisane na SM-G386F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja Dziewczynki tez postanowilam wyluzowac, bo tak sie nie da, zeby przytulanko bylo z zegarkiem w ręku tego i tego dnia :/ wtedy tracimy cala przyjemność i spontaniczność. Bedzie trudno, ale chyba warto troszkę odpuscic i zaczac znow czerpać z tego przyjemnosc. A moze przy okazji uda sie zmajstrowac Maluszka:)

Napisane na SM-G386F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam suczkę sporą, rasy mixer hehe ;) matka była malamutem, a ojciec nieznanym ;) ogólnie sierści z niej tony, bo na zimę obrasta biała sierścią takim puchem, a później gubi to do jesieni :p

Victoria a co to za szczotka, wrzuć linka :)
 
DSC_0425_1.jpg

Niestety nie mam tu żadnego zdjęcia zimą jak jest porośnięta, wydaje się wtedy dwa razy grubsza ;)
 

Załączniki

  • DSC_0425_1.jpg
    DSC_0425_1.jpg
    301,2 KB · Wyświetleń: 308
reklama
Do góry