reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny my się staramy i drugie 2 lata ja juz od jakiegoś czasu nawet nie płacze jak dostaje @ ale jestem w szoku ze to tyle trwa 1 dziecko za jednym strzałem....szczerze to jakoś nie wierzę juz ze się uda.

A do tego dziwny zbiwg okoliczności wszystkie prawie znajome w ciazy. .
 
reklama
Monia u mnie nic nie wiedza. Krwawienia, po duphastonie troche sie uspokoilo. W srode na scanie nie bylo nic widac wiec zrobili beta . W srode wynik 5tys dzis 9 tys i jutro kolejny scan zeby sprawdzic czy moze nie pozamaciczna. No stres jak zawsze. Juz powinnam przywyknac.
 
Monia u mnie nic nie wiedza. Krwawienia, po duphastonie troche sie uspokoilo. W srode na scanie nie bylo nic widac wiec zrobili beta . W srode wynik 5tys dzis 9 tys i jutro kolejny scan zeby sprawdzic czy moze nie pozamaciczna. No stres jak zawsze. Juz powinnam przywyknac.
Trzymam kciuki kochana, tym razem musiiiiiii byc dobrze ;)
Ja w poniedzialek mam kolejne pobranie i ostatnie juz krwi i pozostanie tylko czekac na wyniki, och to wszystko za dlugo trwa ;(
i wiecznie tylko trzeba czekac...
 
Dziewczyny a czy ktoś z Was próbował bioenergoterapii? Moja przyjaciółka przez 8 lat małżeństwa nie mogła zajść w ciaze dopóki jej znajomy bioenergoterapeuta nie odkrył ze ona i jej mąż mają przestawiona polaryzacje.... po tym jak to "naprawil" momentalnie zaszła w ciążę i teraz mają już 2 dzieci... wiem ze różnie piszą o takich metodach ale wiem tez ze im pomogło. Byli przebadani, zdrowi. Lekarze nie znali przyczyny...
 
Dziewczyny a czy ktoś z Was próbował bioenergoterapii? Moja przyjaciółka przez 8 lat małżeństwa nie mogła zajść w ciaze dopóki jej znajomy bioenergoterapeuta nie odkrył ze ona i jej mąż mają przestawiona polaryzacje.... po tym jak to "naprawil" momentalnie zaszła w ciążę i teraz mają już 2 dzieci... wiem ze różnie piszą o takich metodach ale wiem tez ze im pomogło. Byli przebadani, zdrowi. Lekarze nie znali przyczyny...
Mój wujek jest bioenergoterapeuta i mówi że już bardzo dużo parom pomógł. Nazywa to odblokowaniem.
Proszę męża byśmy spróbowali ale on w to nie wierzy :(

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny my się staramy i drugie 2 lata ja juz od jakiegoś czasu nawet nie płacze jak dostaje @ ale jestem w szoku ze to tyle trwa 1 dziecko za jednym strzałem....szczerze to jakoś nie wierzę juz ze się uda.

A do tego dziwny zbiwg okoliczności wszystkie prawie znajome w ciazy. .
Też mam wrażenie że same ciążę obok mnie i strasznie mnie to doluje. Dzisiaj jadę na urodziny brata gdzie będą dwie ciężarne i już panikuje bo pewnie znowu będzie milion ukasliwych pytań "a kiedy Wy???!" Ohhh...
Zastanawialam się ostatnio czy faktycznie tyle ciąż dokoła czy poprostu ja zwracam na to bardziej uwagę.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Dziewczyny[emoji8] ja dzisiaj jakoś od rana jestem zdołowana... smutno mi strasznie[emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Czesc Dziewczyny[emoji8] ja dzisiaj jakoś od rana jestem zdołowana... smutno mi strasznie[emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Takie dni też sa potrzebne:) ale będzie tylko lepiej ! Jak to mówią...
1518851365-46a51ca068724230-aaaaaa.png

[emoji123][emoji123][emoji123]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Takie dni też sa potrzebne:) ale będzie tylko lepiej ! Jak to mówią...
1518851365-46a51ca068724230-aaaaaa.png

[emoji123][emoji123][emoji123]

9ewnqqmznpxcwjj5.png

Dzięki Kochana ale dziś jakoś wszystko mnie dobija choć zazwyczaj staram się widzieć tylko jasna stronę zycia... może to po tych hormonach...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry