reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej dziewczyny daje znac po wizycie. W srode nie bylo nic, dzis wykluczyli pozamaciczna, jest pecherzyk z cialkiem zoltym, jeszcze bez zarodka ale troche czasu jeszcze mam nadzieje jest z racji ze u mnie te owu zawsze pozne sa. Kolejna wizyta za 2 tyg, trzymajcie kciuki.
Super wiadomości, trzymam kciuki :)
 
reklama
Hej dziewczyny daje znac po wizycie. W srode nie bylo nic, dzis wykluczyli pozamaciczna, jest pecherzyk z cialkiem zoltym, jeszcze bez zarodka ale troche czasu jeszcze mam nadzieje jest z racji ze u mnie te owu zawsze pozne sa. Kolejna wizyta za 2 tyg, trzymajcie kciuki.
Super :* trzymam kciuki żeby na następnej wizycie było już serduszko [emoji7]

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Ja sobota Dziewczyny??? Biedronka gdzie jesteś?!!![emoji24][emoji24][emoji24] Marta testowałas już??? O’Hara jeszcze balujesz w Polsce? Buziaki dla wszystkich walecznych Staraczek[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a czy ktoś z Was próbował bioenergoterapii? Moja przyjaciółka przez 8 lat małżeństwa nie mogła zajść w ciaze dopóki jej znajomy bioenergoterapeuta nie odkrył ze ona i jej mąż mają przestawiona polaryzacje.... po tym jak to "naprawil" momentalnie zaszła w ciążę i teraz mają już 2 dzieci... wiem ze różnie piszą o takich metodach ale wiem tez ze im pomogło. Byli przebadani, zdrowi. Lekarze nie znali przyczyny...
Ja osobiście nic o tym nie słyszałam ale nie widzę powodu żeby nie spróbować skoro to nie szkodzi a może pomóc, tym bardziej że kilka osób potwierdziło skuteczność tej metody
 
Witam z pracy! Trochę dziś jestem fochnięta na męża więc postanowiłam pójść do pracy, zamiast wkurzać się nawzajem w domu.
Jak tam testy, dziewczynki? Chyba już czas na pierwsze próby?
 
U mnie biel na teście w 11 dpo ale tez nie nastawiałam się jakoś na ten cykl... muszę najpierw zbić tsh no i od nowego cyklu zaczynam zażywać clo[emoji4] inna sprawa, ze test był nie z pierwszego moczu no ale i tak czuje @ w kościach...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja sobota Dziewczyny??? Biedronka gdzie jesteś?!!![emoji24][emoji24][emoji24] Marta testowałas już??? O’Hara jeszcze balujesz w Polsce? Buziaki dla wszystkich walecznych Staraczek[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hej ;) jestem, żyje tylko troche na urlopie od forum... dziś 25 dc, okres najpóżniej przyjdzie
27.02 ;) nie wiem ile po owu
jestem bo testow nie robie,
maratonow tez juz nie robie...
Oooo i tak mi leci
A Ty testuj z pierwszego moczu :D
 
Hej ;) jestem, żyje tylko troche na urlopie od forum... dziś 25 dc, okres najpóżniej przyjdzie
27.02 ;) nie wiem ile po owu
jestem bo testow nie robie,
maratonow tez juz nie robie...
Oooo i tak mi leci
A Ty testuj z pierwszego moczu :D

Ja jutro ostatnia dawka duphastonu i zobaczymy kiedy @ przyjdzie...a testuje sobie czysto hobbystycznie bo nie liczę na ciąże w tym cyklu[emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też nie liczę na ciąże w tym cyklu więc nawet nie testuję tylko spokojnie czekam na @, powinna przyjść w czwartek lub coś koło tego
 
Do góry