reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Tak czytałam na wątku o in vitro gdzie dziewczyny biorą leki różnego rodzaju i maja duża wiedzę o ich wlasciwosciach.
 
reklama
No niestety chyba tak jest ,ze im starsza to gorzej mi tez w tym roku 37 stuknie :( ale kochana wygladasz bardzo mlodo wiec sie nie martw ;)

Mam nadzieje, ze wreszcie uda się nam wszystkim[emoji8][emoji8][emoji8] w tym cyklu mega pryszcze mnie odmladzaja [emoji23] nie wiem czy to przez duphaston...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Znalazłam taki wpis "
Cytat z artykułu
"Oznaczając poziom progesteronu nie oznaczymy poziomuDuphastonu ponieważ jest to inna substancja chemiczna." Czyli to duphaston jest sztuczny i nie wychodzi w badaniach, a luteina " Luteina ( naturalny progesteron) zawiera bardzo niskie dawki progesteronu 50 mg. " jest hormonem naturalnym (czyli o takiej samej budowie co produkowany przez nas) i wychodzi w badaniach."
 
Znalazłam taki wpis "
Cytat z artykułu
"Oznaczając poziom progesteronu nie oznaczymy poziomuDuphastonu ponieważ jest to inna substancja chemiczna." Czyli to duphaston jest sztuczny i nie wychodzi w badaniach, a luteina " Luteina ( naturalny progesteron) zawiera bardzo niskie dawki progesteronu 50 mg. " jest hormonem naturalnym (czyli o takiej samej budowie co produkowany przez nas) i wychodzi w badaniach."
Właśnie to samo znalazłam.. na kilku forach o tym czytam. Kurcze ale mnie pocieszyłas!!! Dziękuję Ci bardzo [emoji8] [emoji8] [emoji8]
Tylko cholewcia dlaczego gin mi o tym nie powiedzial!!! [emoji35]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciesze się bardzo ze moja forów "wiedza" się przydala Z lekarzami różnie bywa.... jak ja prosilam o skierowanie na badania w związku z tym mam problem z zajściem w ciążę usłyszałam od ginekologa ze to nie ma sensu i 25% zdrowych par z nieznanych przyczyn nie mogą mieć dzieci....
 
Współczuje ale wierze, ze i Wam sie uda spełnić marzenia o dziecku[emoji8] mnie niestety czas goni bo mam już 40 lat chociaż gin ostatnio pocieszył mnie, ze mam młode jajniki choć mogłam ostatnio miewać cykle bezowulacyjne a do tego muszę zbić to tsh...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A widzisz ja mam 28 lat i tez nie idzie
 
reklama
Wiecie co dziewczyny.... Mi by to było naprawdę obojętnie kiedy zajde w ta cholerna ciążę, ja bym chciała mieć tylko pewność że w ogóle mogę zajść :(

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry